Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (14-25) klubas NBA pirmenybėse savo aikštėje įveikė Vakarų konferencijos lyderius.

Rezultatyvūs perdavimai 6

„Pelicans“ po atkaklios kovos 101:96 (16:22, 31:24, 28:26, 26:24) įveikė San Fransisko „Golden State Warriors“ (29-9).

Valančiūnas per 31 minutę pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus ir keturissyk suklydo.

„Pelicans“ nutraukė trijų pralaimėjimų seriją, o „Warriors“ suklupo antrą kartą paeiliui.

Valančiūno žaidimo epizodai:

Rezultatyviausias „Warriors“ žaidėjas Stephenas Curry rungtynėse nedalyvavo, nes praėjusiame susitikime Dalase susižeidė kairės kojos šlaunį. Draymondas Greenas dėl skaudančio klubo taip pat aikštelėje nepasirodė.

„Curry nežaidė ne tik dėl to, kad jam reikėjo reabilituotis po traumos, tačiau jam buvo būtina ir pertrauka“, – po mačo sakė „Warriors“ strategas Steve‘as Kerras.

JV rungtynėse pralaimėjo ginčo kamuolį prieš 191 cm ūgio gynėją Gary Paytoną:

Naujojo Orleano komandai Brandonas Ingramas per 34 minutes pelnė 32 taškus (11/16 dvit., 1/4 trit., 7/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tiksint paskutinėms 2 minutėms „Pelicans“ po Herbo Joneso atlikto solo reido po krepšiu laikė rungtynes savo rankose, nes persvara tapo dviženklė (94:84), tačiau per likusį rungtynių laiką lietuvio ekipa vos neprisižaidė.

Svečių iš San Fransisko gynėjas Jordanas Poole‘as pataikė dvitaškį (86:94), kitoje aikštės pusėje Gary Clarkas prarado kamuolį, o Poole‘as dar pridėjo ir tritaškį (89:94).

Visgi namų komanda pergalės nepaleido – netrukus pataikė 7 iš 8 baudų, o Clarkas svarbiausiu metu blokavo Poole'o metimą ir šeimininkai išsaugojo pergalę.

Šiame mače abi komandos tolimus metimus metė pro šalį, bendrai pramesdamos 52 tritaškius.

„Pelicans“ įmetė 8 tritaškius iš 34 (24 proc.), o „Warriors“ – 7 iš 33 (21 proc.).

San Fransisko ekipos gretose išsiskyrė Damionas Lee, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 12 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai bei 3 rezultatyvūs perdavimai.

Rezultatyviausiai žaidė 21 tašką įmetęs Andrew Wigginsas.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 32 (11/16 dvit., 7/8 baud., 11 atk. kam., 6 rez. perd.), Joshas Hartas 14 (1/5 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam.), Herbertas Jonesas 13 (4/8 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 5 per. kam.), Gary Clarkas 10 (3/4 trit., 7 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 8 (10 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 4 kld.), Devonte Grahamas (1/9 trit., 4 kld.) ir Nickeilas Walkeris po 7.

„Warriors“: Andrew Wigginsas 21 (6/11 dvit., 1/6 trit., 6/7 baud.), Jonathanas Kuminga 13 (6/12 dvit., 6 atk. kam.), Damionas Lee 12 (4/6 dvit., 4 per. kam.), Jordanas Poole'as 11 (2/9 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Mosesas Moody 10 (5 atk. kam.), Nemanja Bjelica 9.

Atrinkti (0) Visi (5)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
Pelikanai
Kvailesnės komandos nėra. Jokio bandymo kažką kurti, išnaudoti pranašumus ir t.t. Pirmam kėliny du kartus įmetė kamuolį JV, dvi atakos baigėsi taškais. Tada tris atakas iš eilės lipo į medį be taškų... Ir čia tik pavyzdys - yra mismačų ir kitose vietose, bet kur tau. Ingramui krenta, laimi. Nekrenta - jokių bandymų kažką daryt. Tas paminės Joneso metimas pabaigoj, kad ir fuksu baigėsi taškais, vos nekainavo pergalės. Kas paskutinę minutę meta 6tą atakos sekundę sunkų metimą, kai laimi??? Milaknis?
2022-01-08
+1
Ramytis
Curry'iu susitikime svente pergale ne Lietuviskas Karis ir del kamuolio irgi pralaimejo Lietuviskas Karis. Is jo tik padazas geras iseina.
2022-01-07
-5
Ehem
"MoDeRnUs KrEpŠiNiS" Susitraumuoja 2-3 GSW megaklubo pasamdytos šiuodieninės superžvaigždės(įskaitant geriausią tritaškininką krepšinio istorijoje, kurį jie taip pat turi), kurios tempia klubą pirmyn išskirtiniu, elitiniu talentu ir staiga iš klubo lieka NBA Berlyno alba. Jei metimai sukris - geras, pasisekė, laimėjom. Jei trajakai NEsukris - pralaimės prieš dugno komandas back-to-back-to-back. Lieka tik up and down krepšinis. Lygiai kaip latvių rintinė šveičiani kosminius trajakų skaičius, žaisdama small-ballą neturi stabilumo kažkur kvalifiuotis jau visą eilę metų.