Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Didžiąją rungtynių dalį atsiliekančiųjų vaidmenyje buvęs Kauno „Žalgiris“ (15-1) išvargo sunkią pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Jure Zdovco auklėtiniai išvykoje 89:86 (20:23, 22:23, 18:14, 29:26) palaužė „Šiaulių-7bet” (9-6) krepšininkus.

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos Tyleris Cavanaugh taškais paeiliui timptelėjo „Žalgirį“ į priekį (74:69), tačiau šeimininkai nepasidavė – vedami Jono Elmore’o surengė atkarpą ir likus 2 minutėms po pastarojo dvitaškio kvėpavo varžovams į nugaras (74:76).

Netrukus Janis Strelnieks smeigė tritaškį (79:74), kuris nutolino svečius per du metimus, tačiau Elmore‘as atsakė dvitaškiu, Varnas pridėjo baudas ir Saulės miesto ekipa likus minutei buvo labai arti (78:79).

Visgi likus 46 sekundėms Edgaras Ulanovas smeigė tolimą metimą (82:78), Martynas Varnas prametė, o pergalę baudų metimais įtvirtino žalgiriečiai (89:84).

Į pergalę „Žalgirį“ vedė įspūdingas Cavanaugh ir Ulanovo duetas. Abu jie sužaidė geriausius sezono mačus.

Cavanaugh per 36 minutes pelnė 26 taškus (2/3 dvit., 5/9 trit., 7/8 baud.), atkovojo 8 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir surinko 36 naudingumo balus.

30-ąjį gimtadienį minėjęs Ulanovas per 32 minutes atseikėjo 21 tašką (4/5 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

Šis susitikimas – naudingiausias Ulės karjeroje. Prieš tai puolėjo rekordas buvo 32 naudingumo balai.

Nuo pralaimėjimo „Šiaulių-7bet” neišgelbėjo Elmore'o karjeros mačas. Amerikietis per 35 minutes surinko 32 taškus (7/12 dvit., 3/6 trit., 9/9 baud.), 5 atkovotus bei 3 prarastus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus, 6 išprovokuotas pražangas ir 36 naudingumo balus.

Tai buvo tiek rezultatyviausios, tiek naudingiausios rungtynės Elmore'o karjeroje.

Kauniečiai šiame mače vertėsi be skrandžio problemų turinčio Artūro Milaknio ir fizinę formą „Žalgirio“ jaunimo komandoje stiprinančio Manto Rubštavičiaus.

„Šiauliai-7bet“: Jonas Elmore'as 32 (7/12 dvit., 3/6 trit., 9/9 baud., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 34 naud.), Giedrius Staniulis 16 (5/7 dvit., 6/7 baud.), Martynas Varnas 11 (2/7 trit.), Nemanja Bezbradica 10 (2/2 trit.), Paulius Danusevičius 7 (6 atk. kam., 3 per. kam.).

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 26 (5/9 trit., 7/8 baud., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 36 naud.), Edgaras Ulanovas 21 (4/5 dvit., 3/4 trit., 6 atk. kam., 34 naud.), Janis Strelnieks 8 (2/8 trit., 3 per. kam.), Tai Websteris 7 (4 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (32)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
Man Zdovcas patinka, bet reikia pripažinti, kad nuo Šilerio laikų Žalgiris rezultatų prasme niekur nepasistūmėjo. Kas svarbiausia, tą suvokia ir visa komanda. Jei žaidėjai po tokios ilgos petraukos išeina žaisti, Zdovco žodžiais tariant, reikiamai nenusiteikę, tai jau reikškia vidines problemas, tokias, kaip netikėjimas vienas kitu ir treneriu, kuris nesugeba komados užvesti, motyvuoti ir priversti žaisti.
2022-01-08
+1
Sunki ta EL savaite buvo, puse iskrite nuo covid testu, visiskai suprantamas ir rezultatas.
2022-01-07
Kalnietis 15 min 0 taškų 1 naudingumo balas, kas čia per neišmanėliai sureikšmino tą VTB lygos MVP. Gėda.
2022-01-07
+38
Jei neklystu tai jam siti metai labiau apsipratimui, kitais metais rodys stabilesni zaidima. :))) Prisiminkim Pangosa, Davisa. Reikia tik pakentwti kol jis baigs zaisti o tas jo draugas kistis renkant komanda.
2022-01-07
+9
tipo Zalgiris negali to Elmoro perpirkti ?? iskart Zalgirio pagrindinis izaidejas taptu. kraupi ta Zalgirio sudetis, net vemt vercia
2022-01-07
+48
perpigus Zalgiriui. Tokiu jie neima.
2022-01-07
+12
Žalgiris šiandien žaidžia virš savo galimybių.
2022-01-07
+42
Cavanau mus žudo.
2022-01-07
-5
Atrodo bejėgiam Žalgiriukui šis sezonas nusimato vienas blogiausių juodžiausių sezonu per pastaruosius 20 metų - Eurolygoje paskutinė 18 vieta, KMT taurėje antra vieta, LKL antra vietai nusileista finale, Rytui gi atvirkščiai vienas geresnių sezonų per pastaruosius 10 metų, sveikinimai Rytui, o Žalgiriui nusiūskit vainikus ir užuojauta už tragic sezona.
2022-01-07
-2
Šiaip esu Šiaulių fanas, bet Lietkabelis, Juventus ir netgi Neptūnas šiai dienai man atrodo stipresnės komandos.
2022-01-07
+10
Rodo uz 10 euru sporto plana per go3. Cia vadinasi lkl biznis. Rodytu platesnei auditorijai penktadieni, daugiau is reklamu uzdirbtu. Bet taigi neee, cia gi prestizas ziuret siauliu ir zalgirio rungtynes. Ne bet koks zmogus turetu ziuret sitas dvi elitines komandas.
2022-01-07
+25
Kažkokį stream internete radau, tai be komentatorių, tai negi Go3 niekas nekomentuoja varžybų?