Pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas, Milvokio „Bucks“ krepšininkas Andrew Bogutas buvo išvarytas iš ketvirtųjų NBA vasaros lygos rungtynių. Tokią bausmę krepšininkui skyrė teisėjai, įvertinę jo ir Indianos „Pacers“ krepšininko Josho Edwardso konfliktą.

Per vieną iš kontaktų J.Edwardsas stumtelėjo australą ir šis atsidūrė ant žemės. Netrukus pašokęs A.Bogutas pradėjo vytis varžovą, tačiau nuo tolimesnių kontaktų krepšininkus sulaikė komandos draugai.

Teisėjai, kelias minutes svarstę kokį sprendimą priimti, visų nuostabai nusprendė abu krepšininkus diskvalifikuoti. Su šiuo sprendimu nesutiko abiejų pusių treneriai bei žaidėjai.

„Nemanau, kad tai buvo pelnyta“, – po rungtynių sakė J.Edwardsas. Jo kolega, A.Bogutas pareiškė, kad jam „vis tiek reikėjo poilsio“.

Tai buvo jau ketvirtosios australo rungtynės per tiek pat dienų. Po ne itin sėkmingų pirmųjų bei galingai sužaistų kitų dvejų dvikovų, šįkart A.Bogutas blaškėsi po aikštę. Per 26 minutes jis pataikė vos 1 metimą iš 7 ir pelnė 6 taškus bei po krepšiais atkovojo 8 kamuolius.

Nepaisant pagrindinio krepšininko netekties, „Bucks“ šventė pirmą pergalę turnyre, 79:72 įveikdami „Pacers“. Pastarųjų gretose šįkart nerungtyniavo Ronas Artestas, o labiausiai pasižymėjo Jimmie Hunteris – 17 taškų.

2005-07-19 11:37