NBA lygoje pralaimėjimą patyrė čempionė Milvokio „Bucks“ (26-16) ekipa.

Taškai 28
Taiklumas 11-19
Atkovoti kamuoliai 4
Rezultatyvūs perdavimai 4

Viskonsino valstijos klubas išvykoje 106:114 (29:27, 12:20, 34:42, 31:25) nusileido Šarlotės „Hornets“ (21-19) krepšininkams.

Rungtynes šeimininkai perlaužė po pertraukos, kuomet spurtavo ir po Kelly Oubre dvitaškio trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo 16 taškų pranašumą (89:73).

Visgi lemiamu metu NBA čempionai sugebėjo pakilti į šturmą, surengė atkarpą 11:2 ir po Khriso Middletono dvitaškio likus minutei deficitas sumenko iki 4 taškų (104:108).

Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti svečiams. Kitoje atakoje Terry Rozier smeigė tritaškį, taip įtvirtindamas „Hornets“ pergalę (111:104).

Nuo pralaimėjimo Milvokio ekipos neišgelbėjo Giannis Antetokounmpo. Graiko sąskaitoje per 36 minutes buvo 43 taškai (8/14 dvit., 3/6 trit., 18/20 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos ir 2 blokai.

Giannis taip pat pasižymėjo epizodu, kuomet likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos kovodamas dėl kamuolio alkūne smogė Masonui Plumlee. Netrukus iš „Hornets“ puolėjo veido pasipylė kraujas, o graikas parodė gražų gestą, prieidamas ir atsiprašydamas varžovo.

LaMelo Ballas pridėjo 19 taškų (6/12 dvit., 2/7 trit., 1/2 baud.), 9 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

20-metis taip pat pasižymėjo įspūdingu perdavimu per nugarą.

„Hornets“: Terry Rozier 28 (5/9 dvit., 6/10 trit., 4 rez. perd., 28 naud.), Milesas Bridgesas 21 (6/9 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam.), LaMelo Ball 19 (6/12 dvit., 2/7 trit., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Kelly Oubre 18 (5/6 dvit., 2/11 trit.), Gordonas Haywardas 9 (1/6 trit., 5 atk. kam.), P.J. Washingtonas 7 (2/2 trit., 8 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 43 (8/14 dvit., 3/6 trit., 18/20 baud., 12 atk. kam., 2 blok., 42 naud.), Khrisas Middletonas 27 (5/11 dvit., 4/6 trit., 5/5 baud., 10 atk. kam., 9 rez. perd., 6 kld., 28 naud.), Bobby Portisas 19 (8/14 dvit., 13 atk. kam., 4 kld.), Wesley Matthewsas 9 (3/8 trit.).