Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Dar vieną pralaimėjimą Italijos čempionate patyrė Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ (5-8).

Daugiausia pataiko: Tyus Battle

Klaipėdiečio atstovaujama ekipa išvykoje 80:89 (20:15, 16:20, 18:26, 26:28) nusileido Kremonos „Vanoli“ (4-9).

Bendžius rungtyniavo ilgiausiai komandoje – 36 minutes. Per jas puolėjas surinko 13 taškų (1/5 dvit., 2/5 trit., 5/5 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir trissyk prasižengė. Lietuvis mačą baigė su 19 naudingumo balų.

Bendžius savo ekipoje atkovojo daugiausiai kamuolių, buvo naudingiausias ir trečias pagal rezultatyvumą.

Kremonos komandoje fantastišką pasirodymą surengė italas Andrea Pecchia. Jo sąskaitoje per 33 minutes – 28 taškai (8/9 dvit., 2/3 trit., 6/7 baudų), 9 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir net 48 naudingumo balai.

Pecchia pagerino savo asmeninį naudingumo rekordą ir pakartojo rezultatyviausią, kuris užfiksuotas dar žaidžiant antrojoje Italijos lygoje.

„Vanoli“: Andrea Pecchia 28, Jalenas Harrisas 13, Matteo Spagnolo 12, Giuseppe Poeta ir Tresas Tinkle'as po 11.

„Dinamo“: Stefano Gentile 15, Kasparas Treieris 14, Eimantas Bendžius ir Geraldas Robinsonas po 13, Davidas Loganas 11.