Nuotr.: LKL
Nuotr. LKL

„Šiauliai-7bet“ (10-6) pagerino šio sezono „Betsafe-LKL“ tritaškių rekordą ir iškovojo 10 pergalę.

Antano Sireikos auklėtiniai savo aikštėje 97:85 (26:29, 23:16, 29:21, 19:19) pranoko Alytaus „Dzūkiją“ (5-10).

Šiauliečiai pataikė 19 tolimų metimų iš 36 bandymų (52,8 proc.). Tai – naujasis šio sezono pirmenybių rekordas. Prieš tai 18 tritaškių į „Nevėžio-Optibet“ krepšį buvo įskraidinęs „Žalgiris“.

Šiaulių komandai Donatas Sabeckis per 36 minutes pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 1/1 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei surinko 31 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Nemanja Bezbradica, per 17 minučių pelnęs 20 taškų (1/1 dvit., 4/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius bei surinko 26 naudingumo balus.

Sabeckis ir Bezbradica sužaidė naudingiausias savo šio sezono rungtynes.

Pusantro kėlinio svečiai priešinosi – švieslentėje degė lygus rezultatas (36:36). Antrajame kėlinyje šiauliečiai užkūrė siautulį puolime, o vėliau tik didino apsukas.

Trečiajame kėlinyje šiauliečiai panaudojo kozirį, kuris veikė visas rungtynes – tritaškius. Pastarųjų tris iš eilės pataikę šeimininkai nurūko į priekį (64:51). Nepaisant varžovų bandymų sugrįžti, šiauliečių pranašumas žemiau 10 taškų nebenusileido.

Alytaus ekipos gretose išsiskyrė Dylanas Frye, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 21 taškas (1/2 dvit., 6/10 trit., 1/2 baudų), 1 atkovotas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

„Labai džiaugiuosi, kad pavyko tolimi metimai ir Eimantas Stankevičius sužaidė. Visą laiką sakau, kad jei nori žaisti Eurolygoje, turi būti toks. Tu neturi laukti, kol išves tave metimui. Visą laiką keisis, jei tu įmesi kelis tritaškius. Eimantas ryžosi mesti ir kėlė man malonią šypseną, nes pataikė. Su tokiu žaidimu gimsta žvaigždės, įžymybės. Jie neturi būti egoistai“, – po mačo sakė šiauliečių vairininkas Sireika.

„Šiauliai-7bet“: Nemanja Bezbradica 20 (4/5 trit., 6/7 baud., 6 atk. kam., 26 naud.), Jonas Elmore'as 18 (4/9 dvit., 3/9 trit., 7 rez. perd.), Donatas Sabeckis 14 (3/6 trit., 7 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam., 31 naud.), Eimantas Stankevičius 12 (3/5 trit.), Isaiah Armwoodas 10 (2/7 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam.), Giedrius Staniulis 9 (4/4 dvit., 7 atk. kam.), Martynas Varnas 8 (2/4 trit.).

„Dzūkija“: Dylanas Frye 21 (6/10 trit., 4 rez. perd.), Artūras Jomantas 15 (7/11 dvit., 6 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis (4/6 trit.) ir Joshas Newkirkas (4/7 dvit., 5 rez. perd.) po 12, Adamas Lapeta 10 (4/5 dvit., 9 atk. kam.), Justas Furmanavičius 8 (6 rez. perd.), Aleksandras Aranitovičius 7 (3/7 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.).

Atrinkti (0) Visi (6)
tiesa
Akivaizdžiai išlindo Dzūkijos komplektacijos bėdos . Visos LKL komandos turi 5-7 aukštaūgius ir tik vienintelė Dzūkija turi tik 2 . Vakarykštėse rungtynėse liko tik 1 , vadinasi gana neblogai sužadė ši komanda , nors ir buvo pasmerkta .