Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje Domantas Sabonis galingai grūmėsi po krepšiu ir surinko trigubą dublį, tačiau to nepakako, kad Indianos „Pacers“ (15-26) išsigelbėtų pratęsime.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Lietuvio klubas svečiuose 98:101 (17:23, 22:19, 21:26, 29:21, 9:12) pratęsime suklupo prieš Bostono „Celtics“ (20-21) ir patyrė septintąjį pralaimėjimą per aštuonerias rungtynes.

Sabonis per 44 minutes pelnė 11 taškų (3/12 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 23 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 1 kamuolį ir keturis sykius suklydo.

Tai buvo trečiasis Sabonio trigubas dublis šį sezoną, o pagal šį rodiklį lietuvis susilygino su NBA žvaigždėmis LeBronu Jamesu ir Luka Dončičiumi.

Šį sezoną daugiau trigubų dublių surinko tik Russellas Westbrookas (9), Jamesas Hardenas (7), Nikola Jokičius (7) ir Dejounte Murray (6).

Per karjerą Sabonis yra pasiekęs 16 trigubų dublių, o tai yra „Pacers“ rekordas.

Vienas iš Sabonio perdavimų:

Šiame sezone tai antras kartas, kai lietuvis atkovoja bent 20 kamuolių. Pirmą sykį šį pasiekimą Sabonis užfiksavo lapkričio 30 d. kovoje su Minesotos „Timberwolves“, sugriebęs 25 atkovotus kamuolius.

23 sugriebti kamuoliai – antras geriausias Sabonio rezultatas karjeroje ir ketvirtas geriausias rodiklis „Pacers“ istorijoje.

Šį sezoną NBA 12 krepšininkų rungtynėse sugriebė bent po 20 kamuolių, o tarp jų yra ne tik Sabonis, bet ir Jonas Valančiūnas.

Likus 45 sekundėms iki rungtynių pabaigos lietuvio ekipa turėjo susikrovusi 4 taškų pranašumą (89:85), tačiau Robertas Williamsas sumetė baudas, o tiksint paskutinėms sekundėms Jaysonas Tatumas išlygino rezultatą (89:89).

Gimimo vieta: Portlandas, JAV

Pratęsimo pradžioje Sabonis atliko savo 10-ąjį rezultatyvų perdavimą, bet „Celtics“ tuoj pat išsiveržė į priekį (96:91).

Justinas Holiday likus 3 sek. trimis baudų metimais priartino „Pacers“ prie varžovų (98:99), bet per likusį rungtynių laiką svečiai iš Bostono pergalės nepaleido.

„Pacers“ gynėjas Malcolmas Brogdonas dėl skaudančios dešinės Achilo sausgyslės praleido devintą mačą iš eilės, o gynėjas Chrisas Duarte ant parketo nepasirodė dėl asmeninių priežasčių.

Tuo metu Justinas Andersonas, Goga Bitadzė, Carisas LeVertas ir T.J. Warrenas įtraukti į COVID-19 protokolą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jaylenas Brownas, per 43 minutes pelnęs 26 taškus (8/20 dvit., 3/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 15 kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Bostono komandai Robertas Williamsas per 41 minutę pelnė 14 taškų (4/5 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 26 (8/20 dvit., 3/6 trit., 15 atk. kam., 6 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 24 (7/14 dvit., 0/7 trit., 10/11 baud., 12 atk. kam., 8 kld.), Robertas Williamsas 14 (4/5 dvit., 6/6 baud., 12 atk. kam., 4 per. kam., 3 blok.), Marcusas Smartas 11 (2/7 dvit., 2/4 trit., 5 kld.), Joshas Richardsonas 9.

„Pacers“: Torrey Craigas 19 (5/8 dvit., 3/4 trit.), Lance'as Stephensonas 14 (2/7 dvit., 3/6 trit.), Justinas Holiday (1/6 trit., 6/6 baud., 4 kld.), Domantas Sabonis (3/12 dvit., 5/6 baud., 23 atk. kam., 10 rez. perd., 4 kld.), Keiferis Sykesas (4/5 dvit., 1/8 trit.) ir Jeremy Lambas (4/8 dvit.) po 11, Duane'as Washingtonas 9 (3/7 dvit.).

Atrinkti (0) Visi (3)
kas is to trigubo dublio, jei zaidimas baisus. pasigyne keltai sikart pries Saba rimciau ir neliko to puolime nesustabdomo zaidejo. kazkaip pries keltus Sabui visada problemos.
2022-01-11
Lukas
jau nebeispudinga tie trigubi dublisi kai komanda pralaimi. kazkaip jauciu laimincioj komandoj butu 12-14 tasku zaidejas