Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Pelnydamas 31 tašką, Joelis Embiidas įsirašė į NBA metraščius šalia Alleno Iversono ir Wilto Chamberlaino bei padėjo Filadelfijos „76ers“ (23-16) iškovoti septintąją pergalę paeiliui.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Filadelfijos klubas išvykoje 111:91 (36:27, 26:23, 29:22, 20:19) susitvarkė su Hjustono „Rockets“ (11-31).

Embiidas atsidūrė šalia Iversono ir Chamberlaino pavardžių, nes tai vieninteliai „76ers“ žaidėjai, septynis mačus iš eilės pelnę 30 taškų.

Iversonas ir Chamberlainas dalijasi „76ers“ franšizės rekordu, nes abu aštuonerias rungtynes iš eilės pelnė 30 taškų.

Embiidas taip pat NBA istorijoje tapo antruoju žaidėju, kuris keturis mačus paeiliui pelnė po 31 tašką. 1973 m. Bobas McAdoo pirmasis tai padarė atstovaudamas Bufalo „Braves“.

Istoriniame pasirodyme Embiidas per 26 minutes pelnė 31 tašką (9/15 dvit., 0/1 trit., 13/13 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Kiekvieną vakarą stengiuosi laimėti ir būti geriausiu arba vienu geriausių, – po rungtynių sakė Embiidas. – Geras dalykas yra tai, kad mes laimėjome. Kad laimėtume kiekvieną vakarą, turiu gerai pasirodyti.“

„76ers“ turi ilgiausią pergalių seriją Rytų konferencijoje, o Vakaruose juos lenkia tik Memfio „Grizzlies“ su devyniais laimėjimais paeiliui.

Po pirmojo ketvirčio Filadelfijos ekipa pirmavo (36:27), o po antrojo kėlinio persvara dar šiek tiek paaugo (62:50).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Rockets“ deficitą apkarpė (60:69), bet prieš lemiamą ketvirtį klubas vėl paleido vadeles ir pralaimėjo atkarpą 12:22 (72:91).

8 taškais ir 5 rezultatyviais perdavimais pasižymėjęs Kevinas Porteris dėl grubios pražangos likus puspenktos minutės buvo išvarytas iš aikštės.

Porterio pražanga:

„Rockets“ vertėsi be perimetro žaidėjo Erico Gordono, kuris jautė kirkšnies skausmus.

Hjustono komandai Christianas Woodas per 35 minutes pelnė 14 taškų (4/7 dvit., 1/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“: Jalenas Greenas (4/6 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 7 kld.) ir Christianas Woodas (4/7 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam.) po 14, Joshas Christopheris 13 (3/7 trit.), Danielis Theisas 12 (3/5 trit.), Kenyonas Martinas 10 (2/3 trit., 2 blok.), Jae'Seanas Tate'as 9 (3/7 dvit., 2 blok.), Kevinas Porteris 8 (0/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.).

„76ers“: Joelis Embiidas 31 (9/15 dvit., 13/13 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok.), Tobiasas Harrisas (5/12 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd., 2 blok.) ir Andre Drummondas (6/8 dvit., 10 atk. kam.) po 13, Furkanas Korkmazas 12 (2/4 trit., 6 atk. kam.), Matisse'as Thybulle'as (2/5 trit., 3 per. kam.) ir Isaiah Joe (2/6 trit.) po 10, Georgesas Niangas 8 (2/5 trit.).