Nuotr.: Bengun Unal/BasketNews
Nuotr.: BasketNews/Begum Unal

Kauno „Žalgiris“ (3-14) po daugiau nei keturių savaičių priverstinės pertraukos nesėkmingai grįžo į Eurolygos kovas.

Fotogalerija

Jure Zdovco kariauna sukniubo ketvirtojo kėlinio pradžioje ir išvykoje 65:74 (15:16, 18:18, 21:27, 11:13) nusileido Miuncheno „Bayern“ (8-10).

Žalgiriečiai patyrė ketvirtąją nesėkmę Eurolygoje paeiliui. Vokietijos ekipa nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

„Žalgiris“ šį sezoną Eurolygoje išvykoje dar nelaimėjo.

„Sveikinimai varžovams, buvo sunkios rungtynės. Turėjome šansą. Nepataikėme laisvų metimų, jie pataikė sunkius. Galvojau, kad turime galimybę laimėti, bet pralaimėjome smulkiose detalėse. Nebuvome geresni už „Bayern“, – iškart po mačo kalbėjo Zdovcas.

„Mes turime įgyvendinti tai, ko nori treneris. Daug kartų to nepadarėme, – po mačo sakė 10 taškų įmetęs Tai Websteris. – Mūsų deriniai buvo per trumpi, jie mus nukirsdavo dėl keitimosi ginamaisiais. Turime geriau laikytis žaidybinio plano.“

„Žalgiris“ sunkiai pradėjo rungtynes ir leido šeimininkams pabėgti (11:5). Po smagios Mareko Blaževičiaus taškų atkarpos svečiai perėmė iniciatyvą, o antrajame kėlinyje jau diktavo savo sąlygas.

10:2 atkarpą laimėję žalgiriečiai įgavo 8 taškų pranašumą (29:21). Andrea Trinchieri auklėtiniai nepalūžo ir dar iki pertraukos susigrąžino persvarą (34:33).

Trečiajame kėlinyje vokiečiai išlaikė kelių taškų pranašumą, tačiau „Žalgiris“ išliko arti. Viskas pasikeitė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai prabilo varžovų toliašaudė artilerija. Ognjenas Jaramazas smeigė du tritaškius, Nickas Weileris-Babbas pridėjo dar vieną ir pranašumas virto dviženkliu (70:58).

Rezultatyvūs perdavimai 1

Likus mažiau nei 5 minutėms Edgaras Ulanovas pelnė 4 taškus iš eilės (62:72). Tačiau rimčiau priešintis varžovų arenoje nebepavyko.

„Sunku kažką pasakyti po pralaimėjimo. Kai pralaimi tai viskas blogai: ir gynyba, ir puolimas, ir detalės, ir vieno kitam padėjimas. Momentais buvo neblogų akimirkų, bet buvo ir blogų“, – dėstė po menisko traumos ant Eurolygos parketo sugrįžęs Paulius Jankūnas.

Nuo spalio 29 d. Eurolygoje nežaidęs žalgiriečių kapitonas per 6 minutes pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudų), atkovojo 4 ir prarado 1 kamuolį, gavo bloką, kartą prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

„Bayern“ pataikė 15 dvitaškių iš 30 (50 proc.) ir 11 tritaškių iš 28 (39 proc.).

„Žalgiris“ įmetė 20 dvitaškių iš 43 (47 proc.) ir vos 4 tritaškius iš 19 (21 proc.).

Kauno ekipai nepakako Josho Nebo pastangų. Amerikietis per 28 minutes pelnė 14 taškų (6/8 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, kartą suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

Karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidė „Bayern“ Ognjenas Jaramazas. Snaiperis per 24,5 minutės pelnė 16 taškų (1/1 dvit., 3/5 trit., 5/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo, triskart prasižengė ir mačą baigė su 20 naudingumo balų.

Jaramazo taškų ir naudingumo rodikliai – geriausi per karjerą Eurolygoje. Anksčiau jie siekė 8 taškus ir 11 naudingumo balų.

„Bayern“: Ognjenas Jaramazas 16 (3/5 trit., 5/6 baud.), Vladimiras Lučičius 12 (3/6 trit.), Augustine'as Rubitas (5/10 dvit., 7 atk. kam.) ir Andreas Obstas (3/4 trit.) po 11, Corey Waldenas 9 (5 rez. perd.).

„Žalgiris“: Joshas Nebo 14 (6/8 dvit., 9 atk. kam.), Tai Websteris (1/6 trit.) ir Lukas Lekavičius (4/7 dvit.) po 10, Marekas Blaževičius 7 (2/7 dvit.).

-1
patys to Ulanovo kaip išgelbėtojo norėjote už 500k... Laverno už 600k... Gifay už 300k... Muday už 500k... Kalniečio už 350k... Strielneko.. už400k... ir kitų brangių bet ne kokybiškų žaidėjų...tiksliau Motiejus su Šileriu rinko metikais paremta komanda tai gavo puolima nefunkcionuojanti, be gynybos, o treneriai abu naujokai eurolygoje tai tokie ir Žalgirio rezultata.
2022-01-12
+2
Žalgiris tiesiog persisotines eurolyga krepšiniu per daug metų eurolygoje užsibuvo jau tingi ten žaisti, žaisti, gintis, mėgautis krepšiniu, jau geriau Žalgiris ši eurolygos sezona būtų užleidęs Rytui, pažiūrėkit kaip Rytas žaidžia mėgaujasi krepšiniu skina pergales, Žalgiris kaip lavonas tamposi žaidžia anti-krepšini.
2022-01-12
-3
kliedesiai... leva sudetis ir tiek.
2022-01-12
+2
nebetikiu Zalgiriu, gaus ir LKLe. Jus tik paziurekit koks tragiskas yra Ule. Ir tai jau tesiasi PUSE SEZONO! Netikiu, kad jis ims ir stebuklingai gerai suzais pries Rytule pvz.
2022-01-11
+21
is esmes taip ne viena sezona atsitiko
2022-01-12
Gal vis delto reikejo palaukti iki tos gruodzio pabaigos kaip Sileris prase... Po tokiu rungtyniu butu galima atleisti ji, ir judeti i prieki. O dabar nera net ka komentuoti. Silerio bei Mudziaus nera, Dragiciaus taip pat... nera net ka atleisti, nei ko daugiau tiketis nei yra dabar
2022-01-11
+16
reiktu paleist visa legiona, o Ule, Kalna ir co. verst zaist po 40min, kad atidirbtu savo kosmines algas.
2022-01-11
+3
kas yra ? Kažkas atsakė: Stengiamės, patys matote.. Praėjo trys savaitės be Eurolygos, žaidimas kaip ir liko šūdimas taip ir yra.. Tai ko jų žodžiai verti Kalniečio ir Milaknio? Visiškai komandos žaidimas negerėja, išvis pusę žaidėjų neverti savo pinigų.
2022-01-11
+18
kokiu pinigu ?esam ten kur ir turim but pagal biudzeta dugne.verkia akys žiūrint į gymdymą puolime.man ir kalnas netrauke lkl lygio.reikia verkiant gero įžaidėjo nes lkl sidabras šviečias jaigu pasiseks ...
2022-01-11
-3
nutruko daugiau nei menesi trukusi nepalaimetu rungtyniu eurolygoje serija. del tos serijos tik ir galime pasidziaugti - nerode imtos eurolygos ir buvo ramu.
2022-01-11
+7
Labiau tiktų pavadinimas Kauno Grybai
2022-01-11
+2
PMO prezervatyvas. Kalnieti, ule vistiek skaitot komentarus- Jei tikrai esat Z krwujo ir nors kazkiek rupi - eikit lauk. Keiksmazodziai.
2022-01-11
+16
Menesio anekdotas: Ulanovas - gynybos specialistas.
2022-01-11
+47
Su tokiu žaidimu tik gėda daro, nė kiek negerėja, tinginių komanda pririnkta.
2022-01-11
+27
cia gal kokie 5 metu ar 7metu vaikai ateina parasyti jr tiek ziniu
2022-01-11
-10
nu ka vėl eilinį kartą gaus per zūptus pajuoka Eurolygos.
2022-01-11
+9
Nu paziuresim kokiu super derinuku paruose lysas rupintojelis per ta menesi treniruociu.
2022-01-11
+14
nezinau ar vienas jo deriniu yra antakiu patrynimas, nes jis tai pernelyg daznai daro
2022-01-11
+13
Dur Hata
tikiuosi pries rungtynes jankunas su ulanovu sukirto pora vokisku kebabeliu. o po rungtyniu gal spes ir vokisko alaus bobaliuka pakelti