Nuotr.: Imago images – Scanpix
Nuotr. Imago images – Scanpix

Dramatišką pergalę Europos taurėje iškovojo Donato Tarolio atstovaujama Podgoricos „Budučnost“ (7-2) ekipa.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Lietuvio klubas namie 83:82 (18:29, 24:23, 16:21, 25:9) palaužė Bursos „Frutti Extra“ (3-5) krepšininkus.

Po 30 grynojo žaidimo minučių 15 taškų persvarą turėjo turkai (73:58), tačiau Podgoricos ekipa kilo į šturmą, spurtavo 22:7 ir po Petaro Popovičiaus tritaškio likus pusantros minutės rezultatas tapo lygus (80:80).

Likus 11 sekundžių po Aleriko Freemano dvitaškio „Frutti Extra“ išsiveržė į priekį (82:80). „Budučnost“ lemiamą išpuolį patikėjo D.J. Seeley. Buvęs Vilniaus „Ryto“ amerikietis veržėsi po krepšiu, pelnė dvitaškį su pražangą ir pataikęs baudą likus 4 sekundėms persvėrė rezultatą (83:82).

„Frutti Extra“ dar galėjo išplėšti pergalę, tačiau Freemano metimą blokavo Willie Reedas ir šeimininkai triumfavo.

Starto penkete mačą pradėjęs Tarolis per 10 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė bei surinko 3 naudingumo balus.

Podgoricos komandai Reedas per 30 minučių pelnė 18 taškų (7/12 dvit. 4/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 29 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Vladimiras Micovas, per 28 minutes pelnęs 20 taškų (5/8 dvit.i, 1/4 trit., 7/7 baud.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius bei surinko 23 naudingumo balus.

Bursos ekipos gretose išsiskyrė Derekas Needhamas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 17 taškų (1/2 dvit., 4/5 trit., 3/3 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

„Budučnost“: Vladimiras Micovas 20 (5/8 dvit., 7/7 baud., 7 atk. kam.), Willie Reedas 18 (7/12 dvit., 12 atk. kam., 2 blok., 29 naud.), D.J. Seeley 14 (5/10 dvit., 4 rez. perd., 5 kld.), Justin Cobbsas 12 (6/6 baud.).

„Frutti Extra“: Allerikas Freemanas 22 (4/7 trit., 4 kld.), Derekas Needhamas (4/5 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam., 29 naud.) ir Davidas Dudzinskis (5/8 dvit., 2/2 trit., 6 atk. kam.) po 17, Onuralpas Bitimas 15 (3/4 trit.).