Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

LeBronas Jamesas pratęsė savo dominavimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), tačiau jo vieno pastangų Los Andželo „Lakers“ (21-21) buvo per maža.

Rezultatyvūs perdavimai 2

De'Aarono Foxo vedama Sakramento „Kings“ (17-27) nutraukė penkių pralaimėjimų seriją – 125:116 (29:34, 32:33, 40:23, 24:26).

Namie žaidę „Kings“ antrojo kėlinio pabaigoje turėjo 14 taškų deficitą (53:67), tačiau jau po kelių trečiojo ketvirčio minučių komandas skyrė jau tik taškas – 66:67.

Dar vieną spurtą šeimininkai surengė antroje trečiojo kėlinio pusėje, kuomet pustrečios minutės atkarpą laimėjo 15:0 ir nurūko į priekį – 92:79.

LeBronas bandė traukti savo komandą ir likus žaisti 96 sekundes sumažino „Lakers“ atsilikimą iki 2 taškų (116:118), tačiau Foxo dvitaškis ir Chimezie Metu tritaškis išsprendė rungtynių likimą – 123:116.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Foxas, per 36 minutes pelnęs 29 taškus (11/19 dvit., 0/2 trit., 7/9 baud.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Harrisonas Barnesas per 37 minutes pelnė 23 taškus (6/8 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Los Andželo ekipos gretose toliau nesustabdomai žaidžiantis LeBronas per 38 minutes pelnė 34 taškus (10/17 dvit., 3/12 trit., 5/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir sykį suklydo.

Tai buvo 11 rungtynės per pastarąsias 12, kuomet LeBronas pasiekia bent 30 pelnytų taškų ribą.

Sunkią naktį Sakramente turėjo Russellas Westbrookas. Jis per 37 minutes pelnė 8 taškus, bet realizavo tik 2 dvitaškius iš 9, prametė visus 5 tritaškius ir įmetė 4 baudas iš 5. Gynėjas dar atkovojo 12 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 29 (11/19 dvit., 7/9 baud., 4 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 23 (6/8 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam., 28 naud.), Marvinas Bagley 16 (6/10 dvit., 9 atk. kam.), Tyrese'as Haliburtonas (2/5 trit., 10 rez. perd.) ir Chimezie Metu (2/4 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.) po 14, Buddy Hieldas 10 (2/5 trit.), Alexas Lenas 8.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 34 (10/17 dvit., 3/12 trit., 5/10 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Malikas Monkas 22 (6/9 trit., 7 atk. kam., 2 blok.), Austinas Reavesas 19 (4/7 trit.), Talenas Hortonas-Tuckeris 9, Russellas Westbrookas (2/9 dvit., 0/5 trit., 12 atk. kam., 6 rez. perd.), Stanley Johnsonas (2/3 trit.) ir Dwightas Howardas (7 atk. kam.) po 8.

Atrinkti (0) Visi (9)
Bronius ir toliau žvėriškas,tačiau pati komanda kaip neatranda gero žaidimo,taip neatranda.Nuoširdžiai gaila jau LBJ darosi,kad taip stengiasi,aukojasi,bet beveik visiems jo komandos draugams į tai yra nusispjauti.Ambicinga surinkta komanda,tačiau tos ambicijos visiškai neatitinka realybės.
2022-01-13
Tikrai zveriskas... toliau nesustabdomai žaidžiantis LeBronas per 38 minutes pelnė 34 taškus (10/17 dvit., 3/12 trit., 5/10 baud.), OHO taiklumas zveriskas. Su tokiu taiklumu iki zvaigzdziu... Bet nepaisant to tempe komanda RESPECT bent jau stengesi o visus Hovardus Westbrukus ir Anthonius lauk ir pasimt ka kas stengtusi laimet...
2022-01-13
bombanis
siaip pas lebrona daznai buna pliusinis efektyvumas :) t.y. daugiau uz pts :) siandien klisino baisiai is troicu.. dominavo kamuoli, bet tikrai nezaide geru rungtyniu, todel ir gavo
2022-01-13
+2
Dominavo??metimu ismeta virs 40...tai gal tegu po 60meta metimu..beje trajakai 3/12 nelabai cia man i dominavima panasu..plius gavo.turi super zvaigdze westbruka,kuris labai taiklus,keista kad nelaimi:D
2022-01-13
-1
doncicius siand dar geriau pasiautejo 1/9tritaskiai
2022-01-13
+1
LT
Kobe irgi rinkdavo paskutiniais metais nemazai tasku,bet oralaimejimai ejo vienas po kito,tada supykes pasake,zinot kodel mes pralaimim del to,kad esam susikti seniai!