Nuotr.: Begum Unal/BasketNews
Nuotr. Begum Unal/BasketNews

Corey Waldenas sužaidė rezultatyviausias savo karjeros rungtynes, tačiau pergale Eurolygoje džiaugėsi „Monaco“ (8-11).

Rezultatyvūs perdavimai 6

Donato Motiejūno atstovaujamas klubas svečiuose 83:78 (19:18, 21:17, 22:19, 21:24) su Mike‘u Jamesu priešakyje pranoko Miuncheno „Bayern“ (8-11) krepšininkus.

Motiejūnas per 25 minutes pelnė 10 taškų (5/8 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, vienąsyk suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

Antrajame kėlinyje Miuncheno ekipa nuo savo varžovų atitrūko 7 taškais (35:28), tačiau Motiejūnas pataikė dvitaškį, Alpha Diallo pridėjo tritaškį, o Jamesas išlygino rezultatą (35:35).

Per pirmąją rungtynių pusę Waldenas, pataikydamas 5 iš 7 tritaškių, pelnė beveik pusę savo komandos taškų – 17 iš 35.

Trečiojo kėlinio pradžioje lietuvio komanda sukūrė mini spurtą – 6:0, kuris padėjo svečiams iš Monako iki kėlinio pabaigos būti priekyje (62:54).

Lemiamame kėlinyje po Jameso tolimo metimo persvara tapo dviženklė (71:61). Visgi Miuncheno ekipa kibo į atlapus – likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos Waldenas baudų metimais mažino deficitą iki 5 (76:81), tačiau per likusį rungtynių laiką jiems arčiau priartėti nebepavyko.

Monako ekipos gretose išsiskyrė galingai žaidęs Jamesas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 26 taškai (5/10 dvit., 5/7 trit., 1/3 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Rezultatyviausią karjeros mačą Eurolygoje sužaidęs Waldenas per 29 minutes pelnė 26 (3/3 dvit., 5/10 trit., 5/5 baud.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius bei surinko 34 naudingumo balus.

„Bayern“: Corey Waldenas 26 (5/10 trit., 5/5 baud., 5 rez. perd., 4 per. kam., 34 naud.), Vladimiras Lučičius 14 (2/5 trit.), Deshaunas Thomasas 9 (5 atk. kam.), Othello Hunteris 8 (6 atk. kam.).

„Monaco“: Mike'as Jamesas 26 (5/10 dvit., 5/7 trit., 6 rez. perd., 4 kld.), Danilo Andjušičius 16 (3/3 trit., 5/5 baud.), Dwayne'as Baconas 11 (4/8 dvit.), Donatas Motiejūnas 10 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Willas Thomasas 7.