Lengvą pergalę NBA čempionate iškovojo Dalaso „Mavericks“ (23-19) ekipa.

Taškai 27
Taiklumas 12-22
Atkovoti kamuoliai 12
Rezultatyvūs perdavimai 10

Jasono Kiddo auklėtiniai išvykoje 112:85 (25:29, 25:26, 34:18, 28:12) sutriuškino Memfio „Grizzlies“ (30-15) krepšininkus bei nutraukė varžovų 11 pergalių seriją.

Po dviejų kėlinių iniciatyvą ir pranašumą savo rankose laikė „Grizzlies“ (55:50), tačiau tuomet Dalaso ekipa įjungė aukštesnę pavarą. Svečiai surengė įspūdingą spurtą antroje dalyje (62:28) ir po Marquese'o Chrisso dėjimo persvara pasiekė 29 taškus (112:83).

Į pergalę „Mavs“ vedė trigubą dublį užfiksavęs Luka Dončičius. Slovėno sąskaitoje per 31 minutę buvo 27 taškai (12/16 dvit., 0/6 trit., 3/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų bei 6 klaidos.

„Sezonas ilgas. Bus dar daug pakilimų bei nuosmukių, tačiau turime išlikti stabilūs“, – po pergalės kalbėjo Luka.

Memfio komandai Ja Morantas per 31 minutę pelnė 19 taškų (7/11 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei aštuoniskart suklydo.

„Grizzlies“: Ja Morantas 19 (7/11 dvit., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 8 kld.), Desmondas Bane'as 16 (6/11 dvit., 6 atk. kam.), Kyle'as Andersonas 12 (2/8 dvit., 2/2 trit., 5 atk. kam.), Brandonas Clarke'as 9 (2/2 trit., 2 blok.), Jarenas Jacksonas 8 (4/8 dvit., 0/6 trit., 8 atk. kam.), Ziaire'as Williamsas 7 (1/6 trit.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (12/16 dvit., 0/6 trit., 12 atk. kam., 10 rez. perd., 6 kld., 30 naud.), Timas Hardaway 16 (3/9 trit.), Jalenas Brunsonas (7/13 dvit., 5 atk. kam., 9 rez. perd., 5 per. kam., 26 naud.) ir Marquese'as Chrissas (5/5 dvit., 6 atk. kam.) po 15, Dwightas Powellas (6/6 dvit., 5 atk. kam.) ir Dorianas Finney-Smithas (5/7 dvit., 1/5 trit.) po 13, Reggie Bullockas 10 (2/5 trit., 9 atk. kam.).

taip suest karsciausia siuo metu komanda lygoj ir dar ju kieme yra rimta. ir siaip Mavs pastaruoju metu atrodo po truputi atranda zaidima.