Dramatišką pergalę Baltijos čempionate iškovojo Kauno „Aistės-LSMU“ (6-6).

Taškai 12
Taiklumas 5-6
Atkovoti kamuoliai 7
Rezultatyvūs perdavimai 5

Lauryno Dulinsko auklėtinės išvykoje 84:83 (25:19, 26:13, 13:26, 20:25) palaužė Talino „TalTech“ (4-7).

Kaunietės tęsia sėkmingą atkarpą tarptautiniame fronte, kuriame per pastaruosius 5 mačus laimėjo 4 kartus.

„Aistės-LSMU“ antrajame kėlinyje užkūrė spurtą 12:0, po kurio įgijo 19 taškų pranašumą (51:32). Po pertraukos persvara buvo išaugusi ir iki 21 taško (55:34).

Vėliau varžovės ėmė artintis, o pasibaigus trečiajam kėliniui intriga vėl buvo gyva (58:64).

Ketvirtajame kėlinyje Greta Stašelienė smeigė tritaškį ir atrodė, kad likus 2,5 minutės pergalė ranka pasiekiama (80:67). Varžovės kilo į šturmą – pelnė 8 taškus be atsako (75:80).

Likus 38 sek. Sofia Kosareva smeigė tritaškį, vėliau viešnios prarado kamuolį ir S. Kosareva pridėjo dar ir dvitaškį (80:82). Pražanga sustabdyta Urtė Slavickaitė prie baudų metimo linijos neklydo, o S. Kosarevos tritaškis likus sekundei situacijos nepakeitė (83:84).

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Gintarė Paulauskaitė, kurios sąskaitoje per 32 minutes buvo 12 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit., 1/1 baudų), 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Deimantė Žukaitė, per 28 minutes pelniusi 18 taškų (2/6 dvit., 3/6 trit., 5/6 baudų). Ji taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Talino komandai Sofia Kosareva per 27 minutes pelnė 23 taškus (5/9 dvit., 4/7 trit., 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

„TalTech“: Sofia Kosareva 23 (5/9 dvit., 4/7 trit., 7 atk. kam., 5 per. kam., 30 naud.), Annika Koster 19 (4/10 dvit., 11/11 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 4 kld., 26 naud.), Marie Anette Sepp 16 (4/10 dvit., 0/5 trit., 8/9 baud., 7 rez. perd., 4 per. kam., 6 kld.), Marta Eleri Jaama 10 (5 kld.).

„Aistės-LSMU“: Deimantė Žukaitė 18 (3/6 trit., 5/6 baud., 7 rez. perd., 4 kld.), Greta Stašelienė 17 (4/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Urtė Slavickaitė 13 (8/8 baud., 4 rez. perd.), Gintarė Paulauskaitė 12 (4/5 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 3 blok., 6 kld.), Martyna Petrėnaitė 7.