Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Į konfliktą patekęs Luka Dončičius Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) išrašė pralaimėjimą Igno Brazdeikio ekipai.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Dalaso „Mavericks“ (24-19) namie 108:92 (32:23, 23:20, 30:25, 23:24) nugalėjo Orlando „Magic“ (8-36) ir pasiekė antrą pergalę paeiliui.

Brazdeikis per 6 minutes taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/1 trit.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Luka Dončičius, per 31 minutę pelnęs 23 taškus (6/13 dvit., 1/6 trit., 8/9 baudų). Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Nepaisant solidžios pergalės, slovėnas įsivėlė į konfliktą su varžovu Mo Wagneriu. „Magic“ pelnė du taškus su pražanga, o Wagneris ėmė šaukti į Dončičiaus veidą. Pastarasis aistringai norėjo aptarti šį epizodą.

Šiame mače į „Mavs“ rotaciją sugrįžo Kristaps Porzingis, kuris praleido 7 rungtynes dėl COVID-19. Latvis pelnė 12 taškų pirmajame kėlinyje ir susitikimą baigė su 19.

„Jaučiausi patogiai nuo pat sugrįžimo, – kalbėjo Porzingis. – Stengiausi surasti galimybes puolime. Nenorėjau kažko forsuoti savo pirmajame mače.“

Dalaso komandai Jalenas Brunsonas per 27 minutes pridėjo 19 taškų (7/10 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Visą susitikimą pirmavę šeimininkai užtikrintai laikė rungtynių vadeles ir nuo trečiojo kėlinio vidurio visada pirmavo didesniu nei 10 taškų pranašumu. Persvara tapo rekordine ketvirtojo kėlinio pradžioje (91:68).

Orlando ekipos gretose išsiskyrė Moritzas Wagneris, kurio sąskaitoje per 19 minučių buvo 16 taškų (3/3 dvit., 2/3 trit., 4/6 baudų), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Mavericks“: Luka Dončičius 23 (6/13 dvit., 1/6 trit., 8/9 baud., 9 atk. kam.), Kristaps Porzingis (2/3 trit., 9/12 baud., 7 atk. kam.) ir Jalenas Brunsonas (7/10 dvit., 5 atk. kam., 25 naud.) po 19, Timas Hardaway 17 (3/9 trit., 6/7 baud.), Joshua Greenas 7.

„Magic“: Jalenas Suggsas (7/9 dvit.), Robinas Lopezas (8/9 dvit.) ir Moritzas Wagneris (2/3 trit.) po 16, Cole'as Anthony 12 (2/4 trit.), Gary Harris 7.

Atrinkti (0) Visi (8)
eee
Brazdeikiui laikas išvadas daryti, jei dugninėje komandoje negauna minučių, tai gal nėra jis toks geras kokiu jaučiasi ar norėtų būti, ir laikas apie Europą pagalvoti
2022-01-16
+2
"Who the f..k are you?"😀 Gerai čia Luka pavarė,dar ašarėles parodė,kad Mo tipo verksnys.Luka turi pilną teisę šito paklausti,nes jo pasiekimai ir pergalės kalba patys už save.O ką Wagneris pasiekęs?Magic suolo žaidėjas,kai jo brolis Franzas yra startinio penketo narys ir vienas Magic lyderių.O čia prieš Luką nusprendė pašokinėti,verksnys.🙂