Sparčiai tobulėjantis Omeras Yurtsevenas vis labiau verčia aikčioti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) bendruomenę.

Taškai 32
Taiklumas 12-22
Atkovoti kamuoliai 12
Rezultatyvūs perdavimai 3

Praėjusios nakties susitikime su „76ers“ Yurtsevenas pakartojo asmeninį rezultatyvumo rekordą – 22 taškai. Taip pat turkas atkovojo 11 kamuolių ir peržengė dviženklę ribą šioje statistikos grafoje 14 kartą iš eilės.

Rezultatyviausias „Heat“ to mačo žaidėjas Yurtsevenas pergalės neatnešė (98:109), tačiau sulaukė „76ers“ stratego Doco Riverso dėmesio.

„Neįsivaizduoju, kur jie vis randa tokius vyrukus, – Anthony Chiangui iš „Miami Herald“ sakė Riversas. – Mane tai kaskart suerzina.“

Vidurio puolėjo minutės stipriai išaugo, kai traumą patyrė Bamas Adebayo. Pastarajam buvo atlikta dešiniojo nykščio operacija. Primename, kad lygos naujokas Yurtsevenas nebuvo pašauktas NBA naujokų biržoje.

„Mano patiko jo minutės, – pagyrų negailėjo ir „Heat“ vairininkas Erikas Spoelstra. – Omeras žaidė gerai viso mačo metu. Jis buvo svarbus po krepšiu, atkovojo kamuolius ir solidžiai stabdydavo pikenrolus.“

Yurtseveno statistika pastaruoju metu vis auga. Dabar jis fiksuoja 6,8 taško, 6,9 atkovoto kamuolio, 1,3 rezultatyvaus perdavimo vidurkius per 33 mačus.

Per paskutiniąsias 5 rungtynes turkas renka po 14,6 taško ir 12,8 atkovoto kamuolio.

Majamio klubas su 27 pergalėmis ir 16 pralaimėjimų žengia trečioje vietoje Rytuose.