Nuotr.: RS - Scanpix
Nuotr. RS - Scanpix

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) 21-ąją pergalę iškovojo atkrintamųjų traukinyje bandantys įsitvirtinti Minesotos „Timberwolves“ (21-22) krepšininkai.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Minesotos klubas savo aikštėje 119:99 (30:22, 26:28, 35:31, 28:18) paskutiniame kėlinyje nepaliko jokių vilčių „Golden State Warriors“ (31-12).

San Fransisko ekipa patyrė penktąją nesėkmę per pastarąsias septynerias rungtynes.

Antrajame kėlinyje „Timberwolves“ mėgino susikrauti apčiuopiamą pranašumą (41:33), tačiau iki ilgosios pertraukos persvara sumažėjo (56:50).

Trečiojo ketvirčio pradžioje Andrew Wigginsas dvitaškiu įžiebė „Warriors“ komandai viltį ir persvėrė rezultatą savo naudai (64:62). Visgi svečiai iš San Fransisko tuo ilgai nesidžiaugė, nes namų komanda kėlinio pabaigoje sukūrė spurtą 12:1 ir pradėjo tolti (91:81).

Paskutiniame kėlinyje puolime užstrigę „Warriors“ pralaimėjo ketvirtį 18:28 ir patyrė ketvirtąją išvykos pralaimėjimą paeiliui.

„Warriors“ komandai vėl negalėjo padėti Draymondas Greenas, kurį vis dar kamuoja blauzdos trauma.

Į aikštelę taip pat neįžengė Stephenas Curry, kuris penktadienio rungtynėse susižeidė ranką.

Be lyderio likusi „Warriors“ išsimėtė 42 tritaškius, iš kurių įkrito 13 (31 proc.).

Kuminga pražanga puolime:

Minesotos komandai Karlas-Anthony Townsas per 29 minutes pelnė 26 taškus (10/14 dvit., 1/6 trit., 3/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

San Fransisko ekipos gretose išsiskyrė Otto Porteris, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 12 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit.), 9 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Po traumos formą mėginantis įgauti Klay Thompsomas per 23 minutes pelnė 13 taškų (2/6 dvit., 3/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir dusyk suklydo.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 26 (10/14 dvit., 1/6 trit., 11 atk. kam., 2 blok.), Jaylenas Nowellas 17 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Malikas Beasley 16 (5/9 trit.), Jarredas Vanderbiltas (5/5 dvit., 6 atk. kam.) ir Patrickas Beverley (2/5 trit., 4 rez. perd.) po 10, Anthony Edwardsas (2/4 trit.), Jadenas McDanielsas (3/7 dvit., 1/5 trit., 2 blok.) ir Nazas Reidas (9 atk. kam.) po 9, D'Angelo Russellas 7 (0/5 trit., 12 rez. perd., 5 kld.).

„Warriors“: Jordanas Poole'as 20 (3/7 trit., 7/7 baud., 4 kld.), Jonathanas Kuminga 19 (5/7 dvit., 1/5 trit., 6/10 baud., 7 atk. kam.), Klay Thompsonas 13 (3/8 trit.), Andrew Wigginsas (2/6 trit., 4 rez. perd.) ir Otto Porteris (2/5 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.) po 12, Damionas Lee 8.

Atrinkti (0) Visi (2)
GSW grįžus Thompsonui,pateko į duobę.Gal reikia prisitaikyti žaidėjams prie Klay sugrįžimo ir žaidimo su juo,bet kol kas stringa komanda.Bet aišku,kai neturi gynybos ramsčio Greeno ir puolimo lyderio Curry,tai prieš bet ką būtų sunku,Wolves gerai tuo pasinaudojo.