Nuotr.: Stanislav Krasilnikov/TASS-SCANPIX

Vieta lygoje: 13
Geriausias pasiekimas: 22
Blogiausias pasiekimas: 2
Daugiausia pataiko: Jordan Loyd

Sankt Peterburgo „Zenit“ (8-3) savo aikštėje 81:68 (21:21, 21:14, 23:18, 16:15) nugalėjo Maskvos CSKA (8-3).

Nugalėtojų gretose į starto penketą mestas Mindaugas Kuzminskas per 19 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą, dukart prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

CSKA ekipai Marius Grigonis per 23 minutes pelnė 9 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit., 7/7 baudų), atkovojo 1 ir prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir sukaupė 7 naudingumo balus.

Artūras Gudaitis aikštėje nepasirodė. BasketNews žurnalistas Donatas Urbonas pirmadienį pranešė, kad aukštaūgis patyrė traumą.

Po šio pralaimėjimo nutrūko CSKA ekipos 4 pergalių iš eilės serija.

Maskvos klubas su „Zenit“ dalinasi 2-3 vietas turnyrinėje lentelėje, bet abi ekipas aplenti gali Saratovo „Avtodor“ (8-2), kuri sužaidusi maču mažiau. Vieningosios lygos lyderė – Kazanės UNIKS (9-2).

Sankt Peterburgo ekipą į priekį vedė Billy Barono ir Jordano Loydo duetas. Jie atitinkamai pelnė 20 (6/8 trit., 2/2 baudų) ir 19 (4/7 dvit., 3/4 trit., 2/2 baudų) taškų.

Loydas pridėjo po 5 atkovotus ir perimtus kamuolius, rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Permainingoje pirmoje pusėje „Zenit“ pranašumas buvo šoktelėjęs iki 10 taškų (40:30), bet iki pertraukos svečiams pavyko apkarpyti deficitą (35:42).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai padidino apsukas ir išaugino persvarą iki 17 taškų (56:39). Tokį smūgį patyrę CSKA iš dviženklio deficito išlipo tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje (68:74), bet laiko ir jėgų jau buvo likę per mažai.

CSKA gretose labiausiai išsiskyrė Nikola Milutinovas. Jis per 27 minutes surinko 16 taškų (6/8 dvit., 4/5 baudų), 8 atkovotus kamuolius ir 19 naudingumo balų.

„Zenit“: Billy Baronas 20, Jordanas Loydas 19, Jordanas Mickey 11, Mateušas Ponitka (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Alexas Poythressas po 8.

CSKA: Nikola Milutinovas 16, Aleksejus Švedas 10, Joelis Bolomboy ir Marius Grigonis po 9.