Nuotr.:

Fantastišką dėjimą per Rudy Gobertą atlikęs Russellas Westbrookas papuošė Los Andželo „Lakers“ (22-22) pergalės atviruką.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Franko Vogelio auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje lemiamu metu spurtavo 9:1 ir 101:95 (24:25, 28:21, 20:32, 29:17) pranoko Jutos „Jazz“ (29-15).

Westbrookas monstrišką dėjimą pademonstravo antrajame kėlinyje, kai nepabūgęs Goberto pakilo „Jazz“ baudos aikštelėje ir viena ranka sugrūdo kamuolį į krepšį su prancūzo pražanga.

„Lakers“ gynėjas sprogusias emocijas išliejo ant varžovų bokšto ir už tai buvo nubaustas technine pražanga.

Westbrookas iš viso surinko 15 taškų (4/10 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 3 asmenines pražangas ir 2 klaidas.

LeBronas Jamesas nugalėtojams pelnė 25 taškus (6/12 dvit., 3/8 trit., 4/8 baud.) ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

Veteranas taip pat pridėjo 7 atkovotus kamuolius bei 7 rezultatyvius perdavimus.

Pagal trečią trumpalaikį dešimties dienų kontraktą „Lakers“ atstovaujantis Stanley Johnsonas ketvirtajame kėlinyje sumetė 10 iš 15 savo taškų.

Carmelo Anthony praleido mačą dėl nugaros skausmų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje iniciatyva priklausė „Jazz“, kuri pirmavo 83:74. „Lakers“ tuomet surinko 13 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį – 87:83.

Pergalę įtvirtinęs bendras Los Andželo ekipos spurtas buvo 26:7.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 25 (6/12 dvit., 3/8 trit., 4/8 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Russellas Westbrookas (4/10 dvit., 8 atk. kam.) ir Stanley Johnsonas (6/7 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.) po 15, Malikas Monkas 14 (4/6 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam.), Talenas Hortonas-Tuckeris 11, Avery Bradley 9 (2/6 trit.).

„Jazz“: Mike'as Conley 20 (5/9 trit., 4 rez. perd.), Rudy Gobertas 19 (6/8 dvit., 7/8 baud., 16 atk. kam., 3 blok., 30 naud.), Royce'as O'Neale'as (3/5 trit., 5 atk. kam.) ir Donovanas Mitchellas (6/11 dvit., 0/8 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.) po 13, Joe Inglesas (3/6 trit.) ir Rudy Gay (1/8 trit., 8 atk. kam.) po 9.