Nuotr.: Giuseppe Cottini/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Giuseppe Cottini/Euroleague Basketball via Getty Images

Dvyliktąją pergalę Eurolygoje po atkaklios kovos iškovojo Milano „Armani Exchange“ (12-6).

Rezultatyvūs perdavimai 9

Ettore Messinos auklėtiniai namie 84:76 (22:24, 16:16, 22:19, 24:17) nukeltose rungtynėse nugalėjo Berlyno ALBA (6-12).

Tris kėlinius komandos žaidė taškas į tašką, tačiau viskas pasikeitė lemiamoje atkarpoje.

Likus 7 minutės iki rungtynių pabaigos Malcolmas Delaney ir Luigi Datome pridėjo po dvitaškį, o namų komanda pradėjo krautis apčiuopiamą persvarą (71:63), tačiau Luke‘as Sikma pateikė atsakymą (65:71).

Visgi netrukus Devonas Hallas pelnė taškus, o Datome pridėjo tritaškį, kuris padidino Berlyno ekipos deficitą iki 11 taškų (65:76).

Tiksint paskutinėms 4 minutėms ALBA dar mėgino kabintis į rungtynes, bet jiems pritrūko laiko.

Milano komandai Sergio Rodriguezas per 21 minutę pelnė 9 taškus (1/2 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Luigi Datome, per 28 minutes pelnęs 15 taškų (3/3 dvit., 3/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 15 naudingumo balų.

Berlyno ekipos gretose išsiskyrė Maodo Lo, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 13 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), 1 atkovotas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

Armani Exchange“: Luigi Datome 15 (3/8 trit., 3 per. kam.), Kyle'as Hinesas 12 (4/4 dvit.), Nicolo Melli (4/5 dvit., 9 atk. kam.) ir Giampaolo Ricci (2/2 trit.) po 10, Sergio Rodriguezas 9 (2/5 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Kalebas Tarczewski 8, Jerianas Grantas 7.

ALBA: Maodo Lo 13 (2/3 trit., 4 rez. perd.), Yovelis Zoosmanas 10 (2/3 trit.), Luke'as Sikma (3/8 dvit., 6 rez. perd.) ir Tamiras Blattas (3/6 trit., 4 rez. perd.) po 9, Oscaras da Silva 8.