Nuotr.: Brad Penner-USA TODAY Sports
Nuotr. Brad Penner-USA TODAY Sports

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje paskutinių sekundžių trileryje pergalę išplėšė Minesotos „Timberwolves“ (22-22).

Rezultatyvūs perdavimai 3

Minesotos klubas išvykoje 112:110 (30:23, 31:28, 25:40, 26:19) vos per vieną taiklų metimą įveikė Niujorko „Knicks“ (22-23).

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos Kemba Walkeris smeigė tritaškį, išvedusį „Knicks“ komandą 5 taškų persvara į priekį (107:102), tačiau Jaylenas Nowellas atsakė dvitaškiu, o Patrickas Beverley ir D'Angelo Russellas baudomis priartino svečius iš Minesotos prie varžovų (107:108).

Tiksint paskutinėms 30 sekundžių Townsas sėkmingai prasiveržė į baudos aikštelę ir atliko sudėtingą metimą, kuris persvėrė rezultatą „Timberwolves“ naudai (110:109).

Paskutinėje atakoje Niujorko ekipa dar galėjo lyginti rezultatą arba išplėšti pergalę, mat atsilikinėjo vos 2 taškais (110:112), bet tiek Evano Fournier dvitaškis, tiek Aleco Burkso tritaškis skriejo pro šalį

„Timberwolves“ komandoje išsiskyrė Townsas, kuris per 36 minutes savo sąskaitoje turėjo 20 taškų (4/8 dvit., 2/4 trit., 6/7 baud.), 5 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Anthony Edwardsas, per 39 minutes pelnęs 21 tašką (6/8 dvit., 2/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Niujorko komandai Juliusas Randle‘as per 38 minutes pelnė 21 tašką (6/11 dvit., 0/4 trit., 9/11 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“: Evanas Fournier 27 (5/7 dvit., 5/10 trit., 4 rez. perd.), Juliusas Randle‘as 21 (6/11 dvit., 9/11 baud., 9 atk. kam., 9 rez. perd., 4 blok.), Kemba Walkeris 19 (4/8 trit., 4 rez. perd.), R.J. Barrettas 17 (4/9 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam., 7 kld.), Mitchellas Robinsonas 8 (4/5 dvit., 6 atk. kam.).

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 21 (6/8 dvit., 2/9 trit., 4 kld.), Karlas-Anthony Townsas 20 (4/8 dvit., 2/4 trit., 6/7 baud., 5 atk. kam.), D'Angelo Russellas 17 (4/8 trit., 4 rez. perd.), Jaylenas Nowellas 14 (4/8 dvit., 6 atk. kam.), Malikas Beasley 10 (2/4 trit.), Nazas Reidas 9 (6/6 baud., 2 blok.), Jadenas McDanielsas 8 (0/5 trit., 2 blok.), Patrickas Beverley 7 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.).