„Madrido Real“ (16-3) išlieka dominuojančia jėga Eurolygoje ir pergalingai pasitiko sugrįžusį Gabrielį Decką.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Pablo Laso auklėtiniai svečiuose 89:74 (19:15, 29:21, 25:20, 16:18) nugalėjo Berlyno ALBA (6-13) ir iškovojo 5 pergalę iš eilės.

Po šio mačo „Real“ užkopė į pirmąją vietą Eurolygoje. Šią poziciją jau kurį laiką buvo užėmusi „Barcelona“ (16-5). Karališkasis klubas gali ir dar labiau nurūkti į priekį, nes yra sužaidęs dviem mačais mažiau.

Po beveik metų pertraukos į „Real“ gretas šiame mače sugrįžo Gabrielis Deckas. Argentinietis pernai išvyko į NBA, bet pajėgiausioje planetos lygoje jam įsitvirtinti nepavyko.

Puolėjas per 9 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo kamuolį, prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Pirmajame ketvirtyje ALBA neleido varžovams atitrūkti ir laikėsi per kelių metimų atstumą (15:19).

Per antrąją dešimtį minučių „Real“ pradėjo krautis pranašumą. Kėlinį svečiai atidarė atkarpa 8:0 ir į rūbinę išėjo džiugiomis nuotaikomis (48:36).

Po pertraukos Berlyno ekipa pabandė prisiartinti, kai pelnė 8 taškus be atsako (46:50). Tačiau daugiau spardytis šeimininkams nepavyko. Dar tame pačiame ketvirtyje „Real“ laimėjo atkarpą 10:0, o ketvirtajame kėlinyje jau triuškino varžovus (83:60).

Madrido ekipos gretose išsiskyrė Thomasas Heurtelis, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 17 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit., 2/2 baudų), 1 atkovotas kamuolys, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Berlyno komandai Maodo Lo per 23 minutes pelnė 21 tašką (4/7 dvit., 2/3 trit., 7/7 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

„Real“ šiame mače vertėsi be Walterio Tavareso ir Rudy Fernandezo.

ALBA: Maodo Lo 21 (4/7 dvit., 2/3 trit., 7/7 baud., 5 atk. kam., 3 per. kam., 30 naud.), Marcusas Erikssonas (2/4 trit.) ir Benas Lammersas (4/8 dvit.) po 10, Oscaras da Silva ir Louisas Olinde (2/2 trit.) po 8.

„Real“: Thomasas Heurtelis 17 (3/5 trit., 7 rez. perd.), Vincentas Poirier 13 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Guerschonas Yabusele 12 (4/8 dvit.), Trey Thompkinsas 10 (2/4 trit.), Adamas Hanga 9 (3 per. kam.), Alberto Abalde 8 (4/4 dvit., 5 atk. kam.), Anthony Randolphas 7 (5 atk. kam.).