Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Be savo vieno iš lyderių Domanto Sabonio rungtyniavusi Indianos „Pacers“ (17-29) ekipa parodė nagus.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Ricko Carlisle'o auklėtiniai išvykoje 121:117 (23:30, 32:33, 28:20, 27:27) per pratęsimą parklupdė „Golden State Warriors“ (32-13) krepšininkus.

Nuo pat trečiojo kėlinio pradžios abi komandos koja kojon ir ant parketo virė tikras nervų karas. Likus 35 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos minimalią persvarą turėjo „Pacers“ (107:106), tačiau keturias baudas paeiliui realizavęs Stephas Curry likus 10 sekundžių persvėrė svarstykles „Warriors“ naudai (110:107).

Išpuolį dar turėjusi „Pacers“ asakė: Justinas Holiday smeigė iš toli ir išplėšė pratęsimą (110:110).

Pridėtą laiką 5 taškais be atsako pradėjo šeimininkai (115:110), tačiau „Pacers“ nepasidavė: smogė atkarpa 10:0 ir po Keifero Sykeso dvitaškio likus minutei igijo 5 taškų pranašumą (120:115).

Andrew Wigginsas atsakė dėjimu (117:120), tačiau nebesugebėjo užpulti ir pergalę šventė svečiai.

Sabonis nerungtyniavo dėl čiurnos traumos, kurią patyrė sausio 20-osios mače su Los Andželo „Lakers“.

Indianapolio ekipos gretose išsiskyrė Chrisas Duarte, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 27 taškai (8/13 dvit., 2/3 trit. 5/5 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai ir bei 3 pražangos. Gynėjas pakartojo savo karjeros rezultatyvumo rekordą.

„Warriors“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo fantastiškai rungtyniavęs Curry. Snaiperis per 43 minutes pelnė 39 taškus (6/11 dvit., 6/16 trit., 9/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei 2 klaidas.

„Warriors“: Stephenas Curry 39 (6/11 dvit., 6/16 trit., 9/9 baud., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 33 naud.), Kevonas Looney 13 (5/6 dvit., 15 atk. kam., 5 kld.), Klay Thompsonas 12 (6/10 dvit., 0/7 trit.), Andrew Wigginsas 11 (4/9 dvit., 1/6 trit.), Damionas Lee 9, Nemanja Bjelica 8 (4/4 dvit., 6 atk. kam.).

„Pacers“: Chrisas Duarte 27 (8/13 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 3 per. kam., 31 naud.), Justinas Holiday 16 (4/9 trit., 5 atk. kam.), Isaiah Jackson 15 (5/11 dvit., 5/8 baud., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Jeremy Lambas 14 (2/3 trit., 8/10 baud.), Goga Bitadze 13 (4/8 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Torrey Craigas 12 (2/5 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Keiferas Sykesas 10 (2/7 dvit., 2/5 trit.), Duane'as Washingtonas 8 (2/2 trit.).