Lietuvos jaunių (iki 18 m.) krepšinio rinktinė iškovojo pirmą pergalę Serbijoje ir Juodkalnijoje vykstančiame Europos čempionate. Mūsiškiai kovoje dėl 9-16 vietų įveikė bendraamžius iš Lenkijos – 73:69 (28:13, 17:22, 9:18, 19:16).

Rungtynėse su lenkais Lietuvos jauniai iškovojo pirmąją pergalę Europos čempionate
Nuotr. FIBA Europe
Rimo Grigo auklėtiniai šiose rungtynėse pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės. Ypač solidi jų persvara buvo pirmoje rungtynių dalyje, kai greitai įgiję dviženklį pranašumą (16:5, ketvirtą rungtynių minutę), jie susikrovė net 16 taškų persvarą (31:15).

Lenkai atsigavo po didžiosios pertraukos. Trečio kėlinio pabaigą laimėję 10:1 jie priartėjo iki minimumo – 52:51. Paskutinįjį kėlinuką lenkai rezultatą buvo ir išlyginę (54:54), tačiau dvikovos pabaigą sėkmingiau sužaidė mūsiškiai ir iškovojo pirmą pergalę.

Lietuvos rinktinėje taškus pelnė: Martynas Gecevičius 18 (1/8 tritaškių, 10 atkovotų, 4 perimti kamuoliai), Marius Valukonis 13 (8 atk. kam.), Vilmantas Dilys 11 (1/6 dvitaškių), Paulius Ivanauskas 10, Aurimas Labuckas 7, Karolis Petrukonis 6, Remigijus Trakimas 4, Žydrūnas Kelys ir Povilas Butkevičius po 2.

Lenkija: Kamilis Pietras 25, Kamilas Michalis Michalskis 10 (7 atk. kam.).

Kitas H grupės rungtynes mūsiškiai žais trečiadienį, su Bulgarijos rinktine. Rungtynių pradžia – 19.15 val. Čempionato turnyrines lenteles rasite paspaudę čia.

2005-07-20 18:07
Tai Skurdauskas irgi 88, bet jis net minutes liktais nelose........
2005-07-19 23:48
Gecevicius ir Valukonis yra abu metais jaunesni!
Valukoniui tik siose rungtynese leido labiau pasireikst... ir va is kart rezultatas!!!
2005-07-19 22:52
Nu va Valukoniuj leido losht, ir visaj kitas rezultatas...
2005-07-19 22:14
Gecevicius be vis ko metais jaunesnis uz visus kitus. Zveriukas auga.
2005-07-19 22:00
pataikymas krinta
2005-07-19 21:59
Gecevicius talemtingas vaikis. Stiprus, uzsikacialines, snaiperis is prigimties. Be to kai epizodiskai maciau ji lkl, is ties gilu ispudi paliko. Net mazajame finale, SAlkus ji leido nemazai zaisti. Kaip tokiam jaunam bachurui tai isties atrodo perspektyvu.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 7