Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

„Golden State Warriors“ (33-13) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ilgai vargo su vienais lygos autsaiderių, tačiau mačo pabaigoje savo žodį tarė Stephas Curry.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Curry pataikė paskutinį metimą, o San Fransisko klubas namie 105:103 (24:30, 19:24, 33:22, 29:27) palaužė Hjustono „Rockets“ (14-33) pasipriešinimą.

Lemiamai atakai šeimininkai turėjo 5 sekundes ir jas Curry išpildė idealiai – parodė varžovui, kad bandys prasiveržti, bet tada atšoko atgal ir iš vidutinio nuotolio pataikė metimą su sirena.

Tai buvo pirmasis pergalingas Curry metimas su sirena per jo NBA karjerą.

Iš viso mačo herojus pelnė 22 taškus (2/8 dvit., 4/13 trit., 6/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų per 39 aikštėje praleistas minutes.

Likus žaisti 3 minutes svečiai turėjo 4 taškų persvarą (103:99), tačiau tuomet sustojo puolime ir per likusį laiką taškų nepelnė.

Šiose rungtynėse „Warriors“ vertėsi be poilsio gavusio Klay Thompsono ir traumą besigydančio Draymondo Greeno.

Thompsonui treneris Steve'as Kerras skyrė, nes tai buvo antros rungtynės per dvi dienas. Po traumos snaiperio laikas yra ribojamas, bet Kerras tikisi jį didinti per savaitę vis pridedant 2-3 minutes.

Hjustono ekipos gretose išsiskyrė Christianas Woodas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 19 taškų (4/8 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), 15 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

„Warriors“: Stephenas Curry 22 (2/8 dvit., 4/13 trit., 6/8 baud., 12 rez. perd.), Jordanas Poole'as 20 (5/11 dvit., 2/4 trit., 4 kld.), Andrew Wigginsas 17 (5/10 dvit., 2/6 trit., 4 rez. perd.), Otto Porteris 13 (4/4 dvit., 7 atk. kam.), Kevonas Looney (12 atk. kam., 4 blok.), Gary Paytonas (4/5 dvit., 5 atk. kam.) ir Damionas Lee (4/5 dvit.) po 8, Jonathanas Kuminga 7.

„Rockets“: Christianas Woodas 19 (4/8 dvit., 3/5 trit., 15 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 32 naud.), Kevinas Porteris 17 (4/8 dvit., 2/6 trit., 8 rez. perd., 4 per. kam.), Kenyonas Martinas 14 (6/8 dvit.), Garrisonas Mathewsas 12 (2/5 trit.), Jae'Seanas Tate'as (4/7 dvit.) ir Ericas Gordonas (5/7 dvit.) po 10, Joshas Christopheris 8 (2/3 trit.).

Atrinkti (0) Visi (6)
Statistika tam kad pritraukt daugiau ziurovu. Pirmasis jo game winneris is tam tikro rakurso abiem komandom turint jau virs 100 tsk.
2022-01-23
Thompson beveik 3m ilsejos,sulose 2 mačus ir pavargo 😀😀😀
2022-01-22
Warriors
Kazkaip pastaruoju metu sunkiai zaidzia ir indianai pralosta aisku ir Curry nebuvimas cia Su Rockets turejo vargo neturet
2022-01-22
D_K
Kažkaip čia nesąmoningai su tuo pirmu karjeroje tipo su sirena. Žmonės klaidingai gali suprast. Čia buvo 8 game winneris(pergalingas metimas) Currio , su Thunderiais buvo palikęs 0.06, su Clippers 0.05s, su Mavsais palikta 0.01s.