Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jaysonas Tatumas per tris kėlinius surinko 48 taškus ir padėjo pamatą fantastiškam pasirodymui.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Puolėjas finišavo su 51 tašku bei užfiksavo asmeninį sezono rekordą, kurį papuošė Bostono „Celtics“ (24-24) pergalė Vašingtone 116:87 (31:25, 29:20, 31:24, 25:18) prieš vietos „Wizards“ (23-24).

„Celtics“ superžvaigždė pataikė 9 iš 14 tritaškių, kai per paskutines trejas rungtynes buvo prametęs net 17 tolimų metimų.

„Kai metimai skrieja pro šalį, tu vis tiek žinai, ką gali. Kartais iš to tereikia pasijuokti, – komentavo Tatumas. – Paprasčiausiai metimai kartais nekrenta, ypač žaidžiant tiek daug rungtynių.“

Jis taip pat realizavo 9 iš 14 dvitaškių bei 6 iš 6 baudų, pridėjo 10 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Puolėjo karjeros rezultatyvumo rekordas – 60 taškų, kuriuos pelnė praėjusiame sezone.

50-ąjį tašką Vašingtone Tatumas pelnė ketvirtajame kėlinyje prasiverždamas pro Izraelio talentą Deni Avdiją ir padidindamas „Celtics“ persvarą iki 104:80.

„Wizards“ lyderis Bradley Bealas per 31 minutę surinko 19 taškų, pataikydamas 7 iš 14 dvitaškių, 0 iš 3 tritaškių ir 5 iš 5 baudų.

Jo sąskaitoje taip pat – 7 rezultatyvūs perdavimai, 5 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai bei 2 klaidos.

Pirmąkart po karantino žaidęs Marcusas Smartas universaliu pasirodymu pildė savo statistikos eilutę.

Gynėjas įmetė 11 taškų (2/3 dvit., 2/6 trit., 1/2 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, po 4 sykius suklydo ir prasižengė.

„Wizards“: Bradley Bealas 19 (7/14 dvit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Deni Avdija 13 (5/7 dvit., 7 atk. kam.), Kyle'as Kuzma 12 (2/8 dvit., 2/3 trit., 7 atk. kam.), Thomasas Bryantas 11 (2/5 trit.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 8 (3/7 dvit.), Rui Hachimura 7 (7 atk. kam.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 51 (9/14 dvit., 9/14 trit., 6/6 baud., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 56 naud.), Jaylenas Brownas 18 (1/9 dvit., 4/9 trit., 10 atk. kam.), Marcusas Smartas 11 (2/6 trit., 6 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.), Grantas Williamsas 10 (2/3 trit., 7 atk. kam.), Robertas Williamsas 8 (4/6 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Alas Horfordas (8 atk. kam.) ir Dennisas Schroderis (5 rez. perd.) po 7.