Triuškinantį pralaimėjimą moterų krepšinio asociacijos (WNBA) pirmenybėse patyrė Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės Indianos „Fever“ ekipa, išvykoje 45:66 (25:30, 20:36) nusileidusi Minesotos „Lynx“.

Tai buvo pirmoji Indianos klubo nesėkmė po trijų pergalių iš eilės. Nepaisant to, „Fever“ (11 pergalių, 7 pralaimėjimai) išliko antroje Rytų konferencijos vietoje.

J.Štreimikytė-Virbickienė dvikovą pradėjo starto penkete ir per 25 minutes pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių), atkovojo 2 kamuolius, blokavo vieną metimą, po dukart suklydo ir prasižengė.

„Fever“ gretose vienintelė Tamika Catchings surinko dviženklį taškų skaičių – ji pelnė 12 taškų ir po krepšiais sugriebė 11 kamuolių. Nugalėtojų ekipoje pasižymėjo Nicole Ohlde – 15 taškų.

Katie Douglas buvo rezultatyviausia savo komandoje, kai Konektikuto „Sun“ 64:55 (28:26, 36:29) nugalėjo Šarlotės „Sting“ krepšininkes. Pergalę absoliučioms WNBA lyderėms lėmė spurtas 17:2 per paskutines šešias dvikovos minutes.

K.Douglas aikštėje praleido 33 minutes ir pelnė 15 taškų (4/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, keturis kartus prasižengė ir triskart suklydo.

Kita Vilniaus „Lietuvos telekomui“ priklausanti krepšininkė, Jennifer Derevjanik per 11 minučių taškų nepelnė (0/2 baudų), atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė vieną kamuolį bei dukart prasižengė.