Nuotr.: LKL
Nuotr. LKL

Antrąją pergalę paeiliui „Betsafe-LKL“ iškovojo Alytaus „Dzūkijos“ (7-10) ekipa.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai savo aikštėje 92:86 (27:22, 20:16, 26:22, 19:26) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (2-14).

Alytaus komandos gretose puikiai 24-ąjį gimtadienį paminėjo Aleksandaras Aranitovičius. Serbas per 31 minutę pelnė 24 taškus (3/7 dvit., 3/7 trit., 9/10 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

„Rungtynes pradėjome neblogai, žaidėme gerai penkias minutes, bet ne daugiau, – po susitikimo pripažino Cvirka. – Toliau galiu apibūdinti, kad žaidimas buvo blogas, bloga kokybė, blogas situacijų išpildymas. Teko remtis individualiais veiksmais. Gerai, kad šiandien buvo pataikymas. Galime būti laimingi, kad laimėjome, nes tikrai sunkios rungtynės buvo.“

Pasvalio ekipos gretose išsiskyrė Arnas Beručka, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 16 taškų (3/7 dvit., 2/5 trit., 4/4 baudų), 6 atkovoti kamuoliai bei 17 naudingumo balų.

Pasvaliečiai toliau neranda savojo žaidimo. Manto Šerniaus kariauna patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės ir rikiuojasi priešpaskutinėje, 10-toje, turnyrinės lentelės vietoje.

„Reikia pasveikinti „Dzūkiją“ su pelnyta pergale, – mačą komentavo Šernius. – Labai didelis siurprizas buvo, kai jie rungtynes pradėjo tritaškiais. Jie per visas rungtynes įgijo pasitikėjimą ir niekaip neprivertėme jų žaisti su tam tikra įtampa. Žaidė tikrai laisvai ir negalėjome grįžti, perlaužti iki vieno, dviejų metimų atstumo.

Džiaugiuosi, kad komanda padarė tik 6 klaidas. Žaidžiant su nauju žaidėju, Randy (aut. past. Culpepperiu), tai tikrai nudžiugino. Tačiau gynyboje praleidžiant 90 taškų, neįmanoma laimėti išvykoje.“

Dzūkai kontroliavo rungtynių eiga viso mačo metu ir nė karto nebuvo atsiliekančiųjų vaidmenyje. Po pirmojo ketvirčio šeimininkai pirmavo 27:22, o jau antrajame kėlinyje pranašumas šoktelėjo iki 16 taškų (43:27).

Pasvaliečiai nepasidavė – puolime ekipą vis timptelėdavo arba Paulius Petrilevičius, arba Arnas Beručka. Trečiajame kėlinyje svečiams buvo pavykę priartėti iki 4 taškų (47:51). „Dzūkija“ neplanavo paleisti mačo kontrolės ir susigrąžino dviženklį pranašumą (70:56).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Cvirkos auklėtiniai išaugino persvarą (81:64). „Pieno žvaigždės“ priartėjo mačo pabaigoje, bet į pergalę rimčiau nepretendavo.

„Dzūkija“: Aleksandaras Aranitovičius 24 (3/7 dvit., 3/7 trit., 9/10 baud., 8 atk. kam., 30 naud.), Dylanas Frye 21 (4/7 trit., 4 rez. perd.), Adamas Lapeta (4/5 dvit., 6 atk. kam., 3 blok.) ir Martynas Zigmantavičius (1/5 trit.) po 10, Mindaugas Lukauskis ir Artūras Jomantas (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 7.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius (5/10 dvit., 6/6 baud., 5 atk. kam.) ir Arnas Beručka (3/7 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.) po 16, Žygimantas Skučas 15 (6/7 baud.), Paulius Danisevičius 12 (3/6 trit., 6 rez. perd.), Randy Culpepperis 10 (5/7 dvit., 3 per. kam.), Markellas Johnsonas 9.

Atrinkti (0) Visi (4)
Ką reiškia,kai prieš sezoną taip prastai susikomplektuoji komandą,kalbu apie Pasvalį.Centrų normalių neturi,su legionu nepataikyta,suolas trumpas,nėra tolygaus pakeitimo.Šernius taip pat nuvilia,nes po to,kai pernai tapo geriausiu lygos treneriu,iš jo nemažai tikėtasi.Bet sezone vėl tos pačios bėdos.