Nuotr.: imago images/Contrast-SCANPIX
Nuotr. imago images/Contrast-SCANPIX

Mariaus Grigonio puikus pataikymas iš toli papuošė triuškinančią Maskvos CSKA (9-3) pergalę VTB Vieningoje lygoje.

Daugiausia pataiko: Will Clyburn

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 104:62 (26:19, 31:15, 27:18, 20:10) nepasigailėjo Talino „Kalev/Cramo“ (3-7).

Nugalėtojams Grigonis per 15 minučių pelnė 14 taškų (1/2 dvit., 4/5 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 ir išprovokavo 4 pražangas bei surinko 14 naudingumo balų.

Lietuvis vieną tritaškį realizavo po komiško Nikola Milutinovo perdavimo. Pastarasis atliko perdavimą į lentos kampą. Kamuolys nuskriejo tiesiai Grigoniui į rankas, tad liko tik pataikyti.

Visa CSKA komanda šiame mače buvo nesustabdoma prie trijų taškų linijos. Maskviečiai realizavo 15 iš 30 metimų (50 proc.).

Naudingiausiai šeimininkų gretose pasirodė Aleksejus Švedas. Jo sąskaitoje – 17 taškų (3/6 dvit., 3/4 trit., 2/2 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 20 naudingumo balų per 21 minutę.

Svečių ekipoje vienintelis dviženkliu naudingumu išsiskyrė Ojars Silinš. Latvis per 23 minutes pelnė 8 taškus (4/4 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 10 naudingumo balų.

CSKA: Aleksejus Švedas 17, Marius Grigonis 14 (4/5 trit.), Nikola Milutinovas ir Joelis Bolomboy po 11, Iffe Lundbergas ir Aleksandras Khomenko po 9.

„Kalev/Cramo“: Silasas Melsonas 12, Kristjanas Kitsingas 11, Donovanas Jacksonas 10, Ojars Silinš ir Kregor Hermet po 8.