Nuotr.: Angel Martinez/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Angel Martinez/Euroleague Basketball via Getty Images

Eurolygos turnyrinės lentelės viršūnę užkariavusi Madrido „Real“ (17-3) toliau neranda sau lygių.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Pablo Laso kariauna namuose 85:68 (21:14, 26:17, 27:14, 11:23) sutriuškino Kazanės UNIKS (12-8).

Karališkasis klubas laimėjo šeštą mačą iš eilės ir pergalėmis aplenkė „Barceloną“ (16-5). UNIKS iki šio mačo buvo laimėjusi dukart paeiliui.

Madrido komandai Walteris Tavaresas per 22 minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 4/4 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 28 naudingumo balus.

Kazanės ekipos gretose išsiskyrė Tonye Jekiri, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 13 taškų (5/6 dvit., 3/4 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

„Dažniausiai treneriai yra laimingi, kai žaidėjai laikosi plano, – po mačo sakė Laso. – Manau, kad tai padarėme. Klaidų turėjome tiek gynyboje, tiek puolime. Jų neįmanoma išvengti, bet svarbiausia, kad laikėmės plano nuo pat pradžių.“

„Real“ savo pranašumą pradėjo įrodinėti nuo pirmojo kėlinio galo. Atkarpa 9:0 leido atsiplėšti (21:14). Tas pats scenarijus kartojosi ir antrojo ketvirčio pabaigoje, kai Laso auklėtiniai spurtu padidino pranašumą (47:31).

Trečiajame kėlinyje UNIKS sudėjo ginklus ir leidosi daužoma. „Real“ pasiekė rekordinį 31 taško pranašumą (69:38) ir pedalą nuo akceleratoriaus atleido tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje – svečiai mačą užbaigė dešimt taškų be atsako.

„Real“ demonstravo elitinius pataikymo rodiklius: 54,5 proc. dvitaškių (18/33), 45,2 proc. tritaškių (14/31) ir 87,5 proc. baudų (7/8).

Šeimininkai atkovojo beveik dvigubai daugiau kamuolių (40:21) ir atliko 21 rezultatyvų perdavimą.

„Real“: Walteris Tavaresas 14 (5/8 dvit., 11 atk. kam., 28 naud.), Guerschonas Yabusele 13 (3/4 trit., 5 atk. kam.), Alberto Abalde (4/6 dvit.) ir Sergio Llullas (3/5 trit.) po 11, Rudy Fernandezas 9 (2/6 trit., 4 rez. perd.).

UNIKS: Lorenzo Brownas (2/3 trit., 8 rez. perd.) ir Tonye Jekiri (5/6 dvit., 2 blok.) po 13, Mario Hezonja (2/4 trit.) ir O.J. Mayo (2/3 trit.) po 10.