Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

FIBA Europos taurėje ant parketo susigrūmė trys lietuviai, o pergalę šventė Arūno Mikalausko ir Einaro Tubučio atstovaujama Leideno „ZZ Leiden“ (2-1) ekipa.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Lietuvių klubas antrojo etapo mače namuose 98:93 (27:20, 22:21 31:18, 18:34) palaužė Martyno Sajaus atstovaujamą Bairoito „Medi“ (0-3) klubą.

Mikalauskas per 30 minučių pelnė 14 taškų (4/4 dvit., 1/6 dvit., 3/4 baud.) atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

Tubutis per 21 minutę surinko 9 taškus (3/3 dvit., 1/2 trit.), 4 atkovotus bei 1 prarastą kamuolį, 3 pražangas ir 11 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems Sajus per 33 minutes pelnė 17 taškų (8/12 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo, triskart prasižengė, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 18 naudingumo balų.