Nuotr.: AP-SCANPIX
Nuotr. AP-SCANPIX

Klivlando „Cavaliers“ (30-19) nepaliauja stebinti Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) – įveikė čempionus.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Kevino Love'o vedami „Cavaliers“ savo aikštėje 115:99 (26:35, 39:22, 30:20, 20:22) įveikė Milvokio „Bucks“ (30-20).

„Cavaliers“ jau yra iškovoję daugiau pergalių nei per visą praėjusį sezoną (22). Kol kas ekipą pergalėmis lenkia tik Majamio „Heat“ (31-17).

„Tai ne tas Klivlandas, kurį matėme pastaraisiais metais, – kalbėjo „Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo. – Jie turi gerą komandą ir turime juos labiau gerbti. Tai – atkrintamųjų komanda, kuri kaunasi dėl titulo pati.“

Pergalė dar saldesnė trim šeimininkų ekipos gynėjams Dariusui Garlandui, Isaacui Okoro ir Kevinui Pangosui. Pasirodo, trijulė yra gimusi tą pačią dieną – sausio 26-ąją.

„Cavs“ pataikė 19 iš 42 tritaškių (45,2 proc.), iš kurių septyni įkrito antrajame ketvirtyje.

Ekipa turnyrinėje lentelėje aplenkė „Bucks“, kurie turi tiek pat pergalių, bet vienu pralaimėjimu daugiau. Klivlando klubas laimėjo pastarąsias 8 iš 9 rungtynių.

„Mes jaučiame, kad žaidžiant kietai ir besilaikant savo sistemos, galime įveikti visus, – po mačo sakė Love'as. – Tiesiog noriu paslėpti tai, ką turime dabar, ir išlikti alkanu.“

Klivlando komandai Love'as per 26 minutes pelnė 25 taškus (4/7 dvit., 5/9 trit., 2/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Milvokio ekipos gretose išsiskyrė Antetokounmpo, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 26 taškai (6/10 dvit., 1/3 trit., 11/12 baudų), 9 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai.

Daugiausia pataiko: Giannis Antetokounmpo

Rungtynėse gražiu rezultatyviu perdavimu pasižymėjęs Rondo pasiekė 7500 atžymą per karjerą šioje statistikos kategorijoje. Tokį rodiklį yra užfiksavę 14 NBA žaidėjų.

Lėtai įsibėgėję šeimininkai rado savo žaidimo antrojo kėlinio pabaigoje – įgijo 8 taškų pranašumą (65:57). Po pertraukos „Cavs“ spurtavo 11:2 ir įgijo 17 taškų persvarą (76:59).

Nuo to momento Klivlando ekipos pranašumas klausimų nebekėlė ir žemiau 10 taškų nenusileido.

„Cavaliers“: Kevinas Love'as 25 (4/7 dvit., 5/9 trit., 9 atk. kam., 5 kld.), Cedi Osmanas 23 (6/14 trit., 4 rez. perd.), Dariusas Garlandas 19 (4/7 dvit., 3/5 trit., 8 rez. perd.), Evanas Mobley 16 (4/9 dvit., 5/7 baud., 7 atk. kam., 2 blok.), Jarrettas Allenas (4/9 dvit., 10 atk. kam.) ir Deanas Wade'as (2/3 trit.) po 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26 (6/10 dvit., 11/12 baud., 9 atk. kam., 7 kld.), Bobby Portisas 22 (9/11 dvit., 7 atk. kam.), Khrisas Middletonas 21 (5/8 dvit., 3/7 trit., 4 rez. perd.), Patas Connaughtonas 11 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Donte DiVincenzo 9 (1/5 trit., 5 atk. kam., 4 kld.).