Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Dalaso „Mavericks“ (28-21) dominavo Portlande, o Luka Dončičius užfiksavo trigubą dublį.

Rezultatyvūs perdavimai 11

Dalaso klubas išvykoje 132:112 (40:25, 28:34, 30:22, 34:31) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (20-28).

Dončičius per 37 minutes pelnė 15 taškų (2/5 dvit., 6/2 trit., 5/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

Slovėnas užfiksavo šeštąjį savo sezono trigubą dublį. Pagal šį rodiklį lygoje lyderiauja Nikola Jokičius (11) ir Dejounte Murray (10).

Puolėjas pasižymėjo puikiais rezultatyviais perdavimais. Vieną sykį jis, žiūrėdamas į kitą pusę, pakabino kamuolį ore Maxi Kleberui.

Taip pat Dončičius pademonstravo, kad gali perduoti kamuolį per nugarą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Kristaps Porzingis, per 27 minutes pelnęs 22 taškus (7/15 dvit., 1/3 trit., 5/6 baudų). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Portlendo komandai Anfernee Simonsas per 35 minutes pelnė 23 taškus (5/7 dvit., 4/7 trit., 1/1 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Svečiai nurūko į priekį dar pirmajame kėlinyje, kai įgijo 17 taškų pranašumą (34:17). Iki pertraukos „Trail Blazers“ kiek sumažino deficitą (59:68).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai buvo prisiartinę ir iki 4 taškų, bet visą darbą nubraukė pralaimėta atkarpa 0:10. Po šio smūgio „Blazers“ neatsitokėjo ir pelnytai pralaimėjo.

Pralaimėjusiems šiame mače nepadėjo lyderis Damianas Lillardas.

„Blazers“: Anfernee Simonsas 23 (5/7 dvit., 4/7 trit., 7 rez. perd.), C.J. McCollumas 20 (4/6 dvit., 4/10 trit., 6 rez. perd.), Normanas Powellas 19 (3/8 dvit., 2/9 trit., 7/12 baud., 9 atk. kam.), Jusufas Nurkičius 18 (7/10 dvit., 8 atk. kam.), Benas McLemore'as 9 (3/5 trit.), Trendonas Watfordas 8 (4/6 dvit., 5 atk. kam.), C.J. Elleby 7 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 22 (7/15 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 20 (7/12 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam., 11 rez. perd.), Luka Dončičius (2/6 trit., 5/8 baud., 10 atk. kam., 15 rez. perd.), Dwightas Powellas (5/5 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam.) ir Reggie Bullockas (4/7 trit.) po 15, Maximilianas Kleberas 12 (2/5 trit., 5 atk. kam., 3 blok.), Dorianas Finney-Smithas 11 (2/5 trit.), Joshua Greenas 9, Frankas Ntilikina 8 (2/4 trit.).