„Gargždai“ (22-5) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.

Taškai 23
Taiklumas 8-13
Atkovoti kamuoliai 6
Rezultatyvūs perdavimai 1

Pauliaus Juodžio auklėtiniai namuose 85:81 (20:13, 22:18, 21:31, 22:19) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (15-12) ir iškovojo 4 pergalę iš eilės.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po dviejų kėlinių turėjo dviženklį pranašumą (42:31), tačiau jaunieji žalgiriečiai atkuto, atsakė atkarpa 31:19, o Kajus Kublickas trečiojo kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą (62:60).

Likus 4 minutėms iki mačo pabaigos kauniečiai vis dar pirmavo (77:76), tačiau į šturmą kilę Juodžio auklėtiniai spurtavo 7:0 ir po Dovydo Romančenko dvitaškio įgijo 6 taškų pranašumą (83:77).

Liutauras Lelevičius atsakė 4 taškais iš eilės ir likus pusantros minutės sumažino skirtumą (81:83), tačiau kitoje atakoje prametė dvitaškį, o pergalę įtvirtino Romančenko (85:81).

Gargždų komandai Romančenko per 27 minutes pelnė 23 taškus (6/11 dvit., 2/2 trit., 5/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Lelevičius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 21 taškas (6/11 dvit., 2/4 trit., 3/6 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

„Gargždai“: Dovydas Romančenko 23 (6/11 dvit., 2/2 trit., 5/8 baud., 6 atk. kam.), Mindaugas Stašys 19 (3/8 dvit., 10/11 baud., 8 rez. perd., 4 kld.), Marius Runkauskas 12 (2/7 dvit., 5/7 baud.), Arvydas Kačinas 11 (5/5 baud.), Mantas Ruikis 8 (2/4 trit., 6 rez. perd.).

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 21 (6/11 dvit., 2/4 trit., 5 rez. perd., 26 naud.), Gytis Nemeikša 18 (6/10 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam.), Dovydas Butka 14 (3/7 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Kajus Kublickas 12 (4/6 dvit., 6 rez. perd.).