Nuotr.: Nikola Krstic/MB Media/Getty Images
Nuotr. Nikola Krstic/MB Media/Getty Images

Dar vieną pergalę Eurolygoje nuskynė Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (13-7) ekipa.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Xavi Pascualio auklėtiniai namuose 76:67 (17:18, 20:18, 15:6, 24:25) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (10-11), kuri vertėsi be traumuoto vedlio Shane'o Larkino.

Gudaitis dėl traumos nerungtyniavo.

Kuzminskas per 9 minutes taškais nepasižymėjo (0/2 trit.), atkovojo vieną kamuolį, dusyk prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir mačą baigė su -1 naudingumo balu.

Du kėlinius ant parketo virė lygi kova (37:36), tačiau po pertraukos šeimininkai smogė atkarpa 15:4, o po Billy Barono baudų metimų trečiojo kėlinio pabaigoje „Zenit“ persvara pasiekė 12 taškų (52:40).

Mačą rusai galutinai perlaužė ketvirtajame kėlinyje, kuomet spurtavo 6:0 ir po Dmitrijaus Kulagino tolimo šūvio likus 5 minutėms įgijo 17 taškų pranašumą (65:48).

„Zenit“ į pergalę vedė Alexas Poythressas, kuris per 26 minutes surinko 21 tašką (9/12 dvit., 3/3 baud.), 9 atkovotus bei perimtą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, klaidą, pražangą ir 27 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios aukštaūgio rungtynės per jo karjerą Eurolygoje.

„Anadolu Efes“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Vasilije Micičius, kuris per 36,5 minutės pelnė 22 taškus (7/11 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 7 sykius suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

„Zenit“: Alexas Poythressas 21 (9/12 dvit, 9 atk. kam.), Jordanas Mickey 15 (5 atk. kam.), Billy Baronas 13 (5 rez. perd.), Dmitrijus Kulaginas 9.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 22 (6 atk. kam., 7 kl.), Krunoslavas Simonas 17 (8/10 dvit.), Adrienas Moermanas 11 (6 atk. kam.).