Nuotr.: Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

Pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė Belgrado „Crvena Zvezda“ (8-12).

Taškai 14
Taiklumas 6-7
Atkovoti kamuoliai 1
Rezultatyvūs perdavimai 4

Dejano Radonjičiaus auklėtiniai išvykoje 76:72 (22:21, 15:15, 19:16, 20:20) įveikė Pirėjo „Olympiakos“ (12-8) bei laimėjo pirmą kartą po trijų nesėkmių paeiliui.

„Oly“ tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės.

„Crvena Zvezda“ Graikijos klubą nugalėjo jau antrą kartą šį sezoną, o „Oly“ tai buvo pirmoji nesėkmė po 9 iš eilės pergalių namuose.

Beveik visas rungtynes abi komandos žengė koja kojon ir po Moustapha Fallo dvitaškio likus 3 minutėms „Oly“ kvėpavo varžovams į nugaras (67:68), tačiau tuomet svečiai smogė atgal.

Aaronas White'as, Luka Mitrovičius ir Ognjenas Dobričius pelnė po dvitaškį, „Oly“ atsakyti nesugebėjo ir likus 45 sekundėms serbai išsiveržė į priekį 7 taškais (74:67).

Per likusį laiką šeimininkai nebeatsitiesė ir turėjo taikstytis su pralaimėjimu.

Į pergalę serbus vedė Dobričius, kuris per 27 minutes surinko 14 taškų (5/6 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), 1 atkovotą bei 2 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, klaidą ir 18 naudingumo balų.

Graikijos ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Aleksandras Vezenkovas, kurio sąskaitoje per 32,5 minutės buvo 20 taškų (3/6 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), 8 atkovoti bei 2 perimti kamuoliai, 2 klaidos ir 24 naudingumo balai.

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 20 (8 atk. kam., 4/7 trit.), Kostas Sloukas 13 (1/6 trit., 4 rez. perd.), Moustapha Fallas 9, Giannoulis Larentzakis 8.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 14, Nikola Kaliničius 12 (5 atk. kam.), Nate‘as Woltersas 9, Nikola Ivanovičius ir Aaronas White‘as (8 atk. kam.) po 8.