Nuotr.: Rodolfo Molina/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Rodolfo Molina/Euroleague Basketball via Getty Images

Lengvą pergalę Eurolygoje iškovojo Roko Jokubaičio ir Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama „Barcelona“ (17-5).

Rezultatyvūs perdavimai 0

Šaro auklėtiniai namuose 84:71 (28:17, 17:13, 23:20, 16:21) įveikė Vilerbano ASVEL (9-13) krepšininkus.

Rokas Jokubaitis per 18 minučių surinko 8 taškus (4/4 dvit.), 2 atkovotus bei 2 perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, klaidą, 2 išprovokuotas pražangas ir 13 naudingumo balų.

Nuo pat rungtynių pradžios dominavo „Barca“, kuri jau per pirmąjį kėlinį, vedama 7 taškus surinkusio Nikola Mirotičiaus ir 6 pridėjusio Roko Jokubaičio, susikrovė dviženklį pranašumą (28:17).

Antrajame ketvirtyje katalonai dar labiau padidino atotrūkį (45:30), o po pertraukos ir Brandono Davieso dvitaškio jis pasiekė 19 taškų (54:35).

Ketvirtajame kėlinyje katalonų pranašumas buvo išaugęs 25 taškų (84:59), tačiau tuomet šeimininkai sustojo ir per likusias penkias mačo minutes nepelnė nė taško, kas leido ASVEL sušvelninti skirtumą (71:84).

Mirotičius prie pergalės prisidėjo 16 taškų (3/5 dvit., 2/6 dvit., 4/4 baud.), 7 atkovotais bei 1 perimtu kamuoliu, 2 klaidomis, 4 išprovokuotomis pražangomis ir 20 naudingumo balų.

„Geras jausmas. Esame laimingi, kad laimėjome, – po mačo kalbėjo Šaras. – Nėra lengva. Atėjome žaisti po emocionalios pergalės prieš „Real“. Buvo svarbu neturėti nuosmukio.

Manau, kad vyrukai į tai pažiūrėjo rimtai. Mes stengėmės kiek galima daugiau rotuoti sudėtį ir dėl to šiek tiek nukentėjo mūsų ritmas. Vertinant bendrai, turime būti laimingi.“

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 20 (4/7 trit.), Nikola Mirotičius 16 (7 atk. kam.), Brandonas Daviesas 11 (4/5 dvit.), Dante Exumas 9, Rokas Jokubaitis 8 (4/4 dvit.).

ASVEL: Youssoupha Fallas 20 (7 atk. kam.), Elie Okobo 17 (7 rez. per.), Kostas Antetokounmpo 9, Marcosas Knightas 8 (5 atk. kam.).