Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Stephenas Curry ir Klay Thompsonas užkūrė tritaškių lietų, o jų vedama „Golden State Warriors“ (36-13) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Penktadienio naktį San Fransisko klubas savo aikštėje 124:115 (29:29, 28:32, 38:20, 29:34) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (24-24).

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai dar pirmavo (64:60), bet tuomet „Splash Brothers“ tandemas aikštėje užkūrė tikrą fiestą ir „Warriors“ užbaigė kėlinį atkarpa 35:17 – 95:81.

Lemiamame ketvirtyje „Timberwolves“ atkūrė intrigą (104:109), tačiau Curry ir Thompsonas pridėjo po dar vieną tritaškį ir rungtynėse viskas tapo aišku – 115:104.

Taikiklį susireguliavęs Curry per 38 minutes pelnė 29 taškus (4/10 dvit., 6/10 trit., 3/3 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 4 kartus.

Vis geresnę sportinę formą įgaunantis Thompsonas aikštėje praleido 27 minutes ir per jas surinko 23 taškus (4/7 dvit., 5/9 trit.), 5 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 4 klaidas.

Minesotos ekipos gretose išsiskyrė Karlas-Anthony Townsas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 31 taškas (10/16 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Warriors“: Stephenas Curry 29 (4/10 dvit., 6/10 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld., 31 naud.), Klay Thompsonas 23 (4/7 dvit., 5/9 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Andrew Wigginsas (5/8 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.) ir Jordanas Poole'as (3/4 trit., 6/6 baud., 5 rez. perd.) po 19, Otto Porteris 11, Kevonas Looney 7 (6 atk. kam.).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 31 (10/16 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud., 12 atk. kam., 6 rez. perd., 33 naud.), Anthony Edwardsas 27 (6/7 dvit., 2/11 trit., 9/9 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok., 26 naud.), Jadenas McDanielsas 14 (3/5 trit.), Jaylenas Nowellas 10 (5/11 dvit., 0/5 trit., 3 per. kam.), Jarredas Vanderbiltas 9 (8 atk. kam., 3 per. kam.), D'Angelo Russellas 8 (2/7 trit., 5 rez. perd.).