Nuotr.: Alfonso Cannavacciuolo/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Alfonso Cannavacciuolo/Euroleague Basketball via Getty Images

Donatas Motiejūnas žaidė naudingai, tačiau jo atstovaujama „Monaco“ per antrąjį pratęsimą apmaudžiai pralaimėjo Eurolygos lyderiams ir suklupo pirmą kartą po keturių pergalių iš eilės.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Sašos Obradovičiaus auklėtiniai namuose 84:90 (18:16, 16:19, 23:21, 9:10) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams, kurie pratęsė septynių laimėjimų atkarpą lygoje.

Motiejūnas per 32 minutes pelnė 10 taškų (4/10 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo bei surinko 10 naudingumo balų.

Tai – pirmasis lietuvio dvigubas dublis šį sezoną Eurolygoje.

Monako komandos lyderiai Mike'as Jamesas (3/19 metimų) ir Dwayne'as Baconas (6/20) prametė daugiausiai metimų šį sezoną. Prieš tai Eurolygos sezono antirekordas (14 pramestų metimų) taip pat priklausė Jamesui.

Ketvirtajame kėlinyje „Monaco“ sukaustė oponentų puolimą, per daugiau nei 8 minutes praleido vos 4 taškus, ir, iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 90 sekundžių, pirmavo 66:60.

Visgi tada Guerschonas Yabusele ir Rudy Fernandezas pataikė po tritaškį ir taip išlygino rezultatą (66:66).

Baconas turėjo galimybę paskutiniu metimu išplėšti pergalę, bet jo tolimas metimas skriejo pro šalį, o mačas persikėlė į pratęsimą.

Pirmajame pratęsime namų komanda vėl kėsinosi į pergalę, susikrovusi 5 taškų pranašumą (75:70), bet tiksint paskutinei minutei Vincentas Poirier ir Walteras Tavaresas išgelbėjo Madrido klubą (75:75), o mačas persikėlė į papildomą pratęsimą.

Antrajame pratęsime „Real“ užsikūrė, susikurdami apčiuopiamą persvarą (85:80), kurios užteko išplėšti dramatiškai pergalei.

Daugiausia pataiko: Donatas Motiejūnas

Madrido ekipos gretose išsiskyrė Yabusele, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 18 taškų (3/6 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 27 naudingumo balai.

Monako komandai Alpha Diallo per 35 minutes pelnė 19 taškų (4/7 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 23 naudingumo balus.

„Monaco“: Dwayne'as Baconas (5/15 dvit., 1/5 trit., 6/6 baud.) ir Alpha Diallo (4/7 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam., 4 per. kam.) po 19, Danilo Andjušičius 14 (2/4 trit.), Mike'as Jamesas 11 (2/12 dvit., 1/7 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Donatas Motiejūnas 10 (4/11 dvit., 11 atk. kam.), Willas Thomasas 7 (5 atk. kam.).

„Real“: Guerschonas Yabusele 18 (3/5 trit., 10 atk. kam., 27 naud.), Thomasas Heurtelis (2/5 trit., 9 rez. perd.) ir Vincentas Poirier (4/9 dvit., 14 atk. kam.) po 10, Sergio Llullas ir Trey Thompkinsas po 9, Walteras Tavaresas 8 (6 atk. kam., 4 blok.), Gabrielis Deckas 7 (6 atk. kam.).