Nuotr.: Vangelis Stolis
Nuotr. Vangelis Stolis

Tadas Sedekerskis aikštėje nepasirodė, o Roko Giedraičio pastangų nepakako, kad Vitorijos „Baskonia“ (7-14) iškovotų pergalę Eurolygoje.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Lietuvių atstovaujamas klubas svečiuose 63:75 (8:22, 12:16, 12:19, 18:31) nusileido priešpaskutinę turnyrinės lentelės vietą užimančiai ir penkių pralaimėjimų seriją nutraukusiai Atėnų „Panathinaikos“ (5-15) ekipai.

Baskų klubas vakar pranešė, kad Sedekerskiui ir Alecui Petersui nustatytas koronavirusas.

Tuo metu „Panathinaikos“ komandai dėl tokios pačios priežasties negalėjo padėti Georgios Papagiannio ir Darylas Maconas.

Giedraitis per 32 minutes pelnė 12 taškų (4/8 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius, perėmė 3 kamuolius, vienąsyk suklydo bei surinko 12 naudingumo balų.

Galingai rungtynes pradėjęs Atėnų klubas gynybos gniaužtuose supančiojo svečius iš Vitorijos (22:8). Pirmajame kėlinyje baskai prametė visus 4 tritaškius, o iš arti pataikė vos 4 metimus iš 13.

Tačiau ties tuo jų bėdos nesibaigė, mat antrajame kėlinyje pro šalį skriejo visi 9 tolimi metimai, o iki ilgosios pertraukos „Panathinaikos“ susikrovė rekordinę 18 taškų persvarą (38:20).

Antroji rungtynių pusė tapo tik formalumas, o Atėnų komanda iškovojo savo penktąją pergalę Eurolygoje.

Bendrai Vitorijos klubas prametė 20 tritaškių iš 26 (23,1 proc. pataikymas).

„Panathinaikos“ ekipoje išsiskyrė Jeremy Evansasas, kuris per 22 minutes pelnė 14 taškų (5/6 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Nemanja Nedovičius, per 23 minutes pelnęs 16 taškų (6/8 dvit., 1/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Vitorijos ekipoje išsiskyrė Wade'as Baldwinas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 16 taškų (6/11 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 16 (6/8 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd.), Jeremy Evansas 14 (5/6 dvit.), Okaro White'as 12 (2/3 trit.), Ioannis Papapetrou (3/7 dvit., 5 rez. perd.) ir Leonidas Kaselakis po 7.

„Baskonia“: Wade'as Baldwinas 16 (6/11 dvit., 8 rez. perd.), Rokas Giedraitis 12 (4/8 dvit., 8 atk. kam., 3 per. kam.), Simone Fontecchio (4/8 dvit., 0/5 trit., 6 atk. kam.) ir Stevenas Enochas (4/9 dvit., 11 atk. kam.) po 11, Jaysonas Grangeris 7 (2/7 dvit.).