Nuotr.: BasketNews/Begum Unal
Nuotr. BasketNews/Begum Unal

Dramatišką pergalę Vokietijos derbyje Eurolygoje iškovojo „Miuncheno Bayern“ (11-11).

Rezultatyvūs perdavimai 1

Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose 62:56 (16:16, 10:8, 15:20, 21:12) įveikė Berlyno ALBA (6-15) bei iškovojo trečią pergalę paeiliui.

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos abi komandos žengė koja kojon, o minimalų pranašumą turėjo Miuncheno klubas (53:52), tačiau tuomet Žanas Šiško pelnė dvitaškį, tritaškį su pražanga likus 30 sekundžių pridėjo Vladimiras Lučičius, kuris ir nuskandino ALBA (59:52).

Lučičius per 31 minutę pelnė 19 taškų (5/7 dvit., 2/5 trit., 3/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo  bei surinko 21 naudingumo balą.

Berlyno ekipos gretose išsiskyrė Maodo Lo, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 13 taškų (3/5 dvit., 1/3 trit., 4/8 baud.), 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai, 2 klaidos bei 15 naudingumo balų.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 19 (5/7 dvit., 2/5 trit.), Corey Waldenas (3/6 trit., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Žanas Šisko po 9.

„ALBA“: Maodo Lo (4/8 baud., 4 rez. perd.) ir Jaleenas Smithas (3/6 trit.) po 13, Benas Lammersas 9 (4/5 dvit., 3 per. kam.), Luke'as Sikma 7 (9 atk. kam.).