Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Russellas Westbrookas sužaidė geriausias rungtynes šį sezoną, tačiau to neužteko – Los Andželo „Lakers“ (24-26) NBA lygoje patyrė pralaimėjimą.

Franko Vogelio auklėtiniai išvykoje 114:117 (21:31, 28:34, 36:24, 29:30) nusileido Šarlotės „Hornets“ (28-22) krepšininkams.

Pirmoje mačo pusėje dominavo „Hornets“, kurie susikrovė 16 taškų pranašumą (65:49), tačiau tuomet užsikūrė Westbrookas. Gynėjas vieną po kito į krepšį siuntė taiklius metimus, o rungtynių pabaigoje surengė dar vieną benefisą.

Likus pustrečios minutės ir „Lakers“ atsiliekant 9 taškais (102:111), Westbrookas surinko 10 taškų paeiliui, o jo tritaškis likus minutei sumažino atsilikimą iki 3 taškų (112:115).

Likus 25 sekundėms Stanley Johnsonas nukirpo deficitą iki minimumo (114:115), kitoje pusėje LaMelo Ballas įmetė tik vieną baudą (116:114) ir svečiams atsivėrė šansas išplėšti pergalę, tačiau Westbrooko tolimas šūvis tikslo nepasiekė.

Westbrooko sąskaitoje per 37 minutes buvo 35 taškai (9/16 dvit., 3/7 trit., 8/10 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir klaida.

Per antrąją rungtynių dalį gynėjas sukratė 30 taškų. Tai – geriausias pasiekimas nuo Kobe Bryanto laikų, kuris savo paskutiniame karjeros mače 2016-ųjų balandžio 13 d. per 2 kėlinius surinko 38 taškus.

„Kai komandai manęs reikia, aš padedu jai ir padarau, ką reikia, – po mačo kalbėjo Westbrookas. – Tai yra svarbiausia. Gaila, kad nepavyko iškovoti pergalės. Komandos draugai man suteikia pasitikėjimo būti agresyviam ir skaityti situacijas. Buvo smagu, kad šiandien pavyko įsivažiuoti į ritmą.“

Westrbooko solo pasirodymas rungtynių pabaigoje suerzino „Hornets“ savininką, vieną geriausių visų laikų NBA krepšininkų Michaelą Jordaną. Pamačiusi, kad jo komandai rungtynės slysta iš rankų, NBA legenda paliko areną rungtynėms dar nesibaigus.

Šarlotės komandai Milesas Bridgesas per 41 minutę pelnė 26 taškus (8/10 dvit., 1/5 trit., 7/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Abi komandos šiandien neturėjo būrio žaidėjų. „Lakers“ nerungtyniavo Anthony Davisas, LeBronas Jamesas, Sekou Doumbouya, Kendrickas Nunnas.

Tuo metu kitoje barikadų pusėje nebuvo Kelly Oubre, Gordono Haywardo ir Jaleno McDanielso.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 26 (8/10 dvit., 1/5 trit., 7/8 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Ishas Smithas 22 (8/9 dvit., 2/3 trit., 5 rez. perd.), LaMelo Ballas (5/10 dvit., 2/8 trit., 7 atk. kam.) ir Terry Rozier (4/10 trit., 6 atk. kam.) po 20, P.J. Washingtonas 12 (2/7 trit.), Masonas Plumlee 8 (17 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Cody Martinas 7 (6 atk. kam.).

„Lakers“: Russellas Westbrookas 35 (9/16 dvit., 3/7 trit., 8/10 baud., 5 rez. perd.), Carmelo Anthony 19 (2/9 trit., 7/7 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok.), Austinas Reavesas 16 (4/6 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam.), Kentas Bazemore'as 13 (3/4 trit.), Wayne'as Ellingtonas 9 (3/5 trit., 5 atk. kam.).