Atėnų „Panathinaikos“ penktadienio vakarą OAKA arenoje įveikė Vitorijos „Baskonia“ (75:63), tačiau geras nuotaikas keitė nerimas dėl lyderio.
Ioannis Papapetrou
Komanda: |
Atėnų Panathinaikos |
Pozicija: | SF, PF |
Amžius: | 27 |
Ūgis: | 203 cm |
Svoris: | 106 kg |
Gimimo vieta: | Graikija |
Ioannis Papapetrou kenčia nuo sinusų problemų, dėl kurių jam labai sunku kvėpuoti.
Pranešama, jog yra du variantai. Arba komandos kapitonas gulsis nedelsiant, arba po Graikijos taurės finalo ketverto, kuris numatytas vasario 18-20 dienomis.
Sinusitas yra audinių, išklojusių tuščiavidurius tarpus tarp akių, už skruostikaulių ir kaktos, uždegimas arba patinimas. Sveiki sinusai užpildyti oru, tačiau kai jie užsikemša ir prisipildo skysčių, gali augti mikrobai ir sukelti infekciją.
Kaip spaudos konferencijoje po PAO pergalės prieš „Baskonia“ teigė treneris Dimitris Priftis, 27-erių puolėjas turėjo kurį laiką praleisti gydymo įstaigoje, o tai atskleidžia situacijos rimtumą.
„Turime problemų, apie kurias žmonės nežino. Papapetrou neturėjo žaisti šiandien, nes vakar (ketvirtadienį) jis išvažiavo į ligoninę.
Beveik neabejotina, kad jam teks operuotis. Savaitę, kai jis buvo išvykęs, jis sirgo sinusitu ir buvo praradęs ritmą“, – pabrėžė treneris.
Pasak portalo „SDNA.gr“, operacija yra vienintelė išeitis Papapetrou, nes neatrodo, kad paprastas gydymas išspręstų problemas.
Belieka tik išsiaiškinti, ar operacija bus atlikta nedelsiant (tai yra per kelias artimiausias dienas), ar Papapetrou žais kitas tris savaites iki Graikijos taurės finalo ketverto.
Šiame sezone 27-erių 203 cm ūgio puolėjas Eurolygoje fiksuoja 10,9 taško, 3,1 atkovoto kamuolio, 2,3 rezultatyvaus perdavimo ir 9,5 naudingumo balo statistiką.
Paremkite BasketNews ir mes atsidėkosime dar geresniu turiniu.