Nuotr.: AP-SCANPIX
Nuotr. AP-SCANPIX

Po eilinės Finikso „Suns“ (40-9) pergalės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) tapo aišku, kad ekipa bent iki „Visų žvaigždžių“ savaitgalio bus lygos lydere.

Rezultatyvūs perdavimai 19

Finikso klubas savo aikštėje 115:110 (23:31, 27:24, 29:36, 36:19) įveikė San Antonijo „Spurs“ (19-32).

„Suns“ tapo pirmąja komanda, kuri iškovojo 40 pergalių šį sezoną. Taip pat po šio mačo tapo aišku, kad LeBrono Jameso komandai „Visų žvaigždžių“ rungtynėse vadovaus Finikso ekipos strategas Monty Williamsas bei jo štabas.

„Tai – didžiulis palaiminimas, – po mačo džiaugėsi Williamsas. – Esu tokioje padėtyje, kai galiu atstovauti organizacijai, miestui, komandai, fanams. Reikia paminėti, kad kiti žmonės aukojasi tam, kad galėčiau būti šioje pozicijoje.“

Finikso ekipa fiksuoja 10 pergalių iš eilės seriją, kuri šiuo metu yra didžiausia lygoje. Tuo didžiuojasi ir fanai, kurie 11 mačą paeiliui sausakimšai perpildė 17,071 žmogų talpinančią „Footprint Center“ areną.

Finikso komandai Chrisas Paulas per 39 minutes pelnė 20 taškų (8/13 dvit., 1/3 trit., 1/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 19 rezultatyvių perdavimų, padarė 2 klaidas, blokavo metimą, perėmė kamuolį ir dukart prasižengė.

Paulas liko per 3 rezultatyvius perdavimus nuo geriausio karjeros rezultato. 21 kartą sėkmingai asistavo jis dar prieš 15 metų Naujojo Orleano „Hornets“ gretose.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Devinas Bookeris, per 37 minutes pelnęs 28 taškus (8/15 dvit., 4/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

San Antonijaus ekipos gretose išsiskyrė Dougas McDermottas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 24 taškai (3/6 dvit., 6/9 trit.), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Suns“ vertėsi be Deandre Aytono, Jae Crowderio ir Camerono Payne'o. „Spurs“ nepadėjo Derrickas White'as, Dejounte Murray ir Jakobas Poeltlas.

„Spurs“ trečiajame kėlinyje kontroliavo rungtynes ir turėjo dviženklį pranašumą (91:79). Į kampą įsprausti šeimininkai nepasimetė ir nuosekliai mažino deficitą.

Likus 2 minutėms Lonnie Walkeris dvitaškiu išvedė svečius į priekį (108:106). Jam dviem tritaškiais iš eilės atsakė Bookeris (112:108). „Spurs“ toliau nerado kelių puolime, o likus 15 sek. rungtynes uždarė Mikalas Bridgesas (114:108).

„Suns“: Devinas Bookeris 28 (8/15 dvit., 4/9 trit.), Mikalas Bridgesas 26 (9/11 dvit., 2/5 trit., 8 atk. kam.), Chrisas Paulas 20 (8/13 dvit., 8 atk. kam., 19 rez. perd.), Cameronas Johnsonas 11 (4/5 dvit., 1/5 trit.), Bismackas Biyombo (4/9 dvit., 11 atk. kam.) ir Ishmailas Wainrightas (2/3 trit., 2 blok.) po 10.

„Spurs“: Dougas McDermottas 24 (6/9 trit.), Lonnie Walkeris 22 (10/16 dvit., 0/5 trit., 5 atk. kam.), Keldonas Johnsonas 16 (4/8 dvit., 2/8 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Tre Jonesas 15 (7/11 dvit., 9 rez. perd.), Joshua Primo 13 (3/4 trit., 2 blok., 5 kld.), Devinas Vassellis 7 (1/7 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (5)
Biyombo dar ne taip senai prisijungė prie Suns,pasirašė tik dešimties dienų kontraktą,bet galiausiai tapo pagrindiniu centru,išstūmė McGee,Aytonas dar traumuotas.Ir taip užsitarnavo sau sutartį iki sezono galo.Darbštus žaidėjas,kabinosi nagais už NBA ir savo pasiekė.
2022-01-31
+4
nesvaikit su tais Suns. pernai zaide finale tik del varzovu traumu. jei siemet varzovai bus sveiki, tai pagrindines komandos i ziedus bus GS, Nets ir Bucks.