Nuotr.: Srdjan Stevanovic/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Srdjan Stevanovic/Euroleague Basketball via Getty Images

Belgrado „Crvena Zvezda“ (8-13) ir Milano „Armani Exchange“ (15-6) sužaidė nerezultatyviausią pirmąjį kėlinį Eurolygos istorijoje, o galop šių komandų akistatoje triumfavo Italijos klubas.

Milano ekipa svečiuose 63:57 (7:8, 19:15, 24:21, 13:13) susitvarkė su Serbijos klubu ir iškovojo penktą pergalę iš eilės.

Pirmajame kėlinyje abi komandos kartu pelnė 15 taškų ir pakartojo Eurolygos pirmojo ketvirčio antirekordą. Pirmą kartą 15-os taškų pirmasis kėlinys buvo sužaistas 2011 metais, kai susitiko Sienos „Montepaschi“ ir „Bilbao“.

Per pirmąjį kėlinį „Armani Exchange“ pataikė 3 metimus iš 15, o „Crvena Zvezda“ – 3 iš 7. Milano klubas mačą pradėjo 11-os pramestų metimų serija.

Bet kurio kėlinio Eurolygos antirekordas yra 10 taškų, kuriuos 2014 metais kartu surinko „Armani Exchange“ ir Stambulo „Fenerbahče“.

Milano ekipos gretose išsiskyrė Malcolmas Delaney, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 18 taškų (3/5 dvit., 4/6 trit.), 3 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 19 naudingumo balų.

Belgrado komandai Nikola Kaliničius per 28 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit., 3/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius (2/3 trit., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Austinas Hollinsas (2/4 trit.) po 13, Ognjenas Dobričius 9 (3/8 dvit.).

„Armani Armani“: Malcolmas Delaney 18 (4/6 trit.), Benjaminas Bentilas 12 (3/4 trit., 9 atk. kam.), Giampaolo Ricci 10 (2/3 trit.), Devonas Hallas 9, Kyle'as Hinesas 8 (4/7 dvit., 3 blok.).