Nuotr.: Rodolfo Molina/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Rodolfo Molina/Euroleague Basketball via Getty Images

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (18-5) pergalingai pradėjo dvigubą Eurolygos savaitę.

Barselonos klubas namuose 71:66 (9:9, 19:20, 17:12, 26:25) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (11-12) ir nutraukė bavarų trijų pergalių paeiliui seriją.

Rokas Jokubaitis per 15 minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, vienąsyk suklydo bei surinko 4 naudingumo balus.

„Nesu įsitikinęs, ar gerai paruošiau savo komandą, – po rungtynių sakė Jasikevičius. – Jie į rungtynes atėjo nustebę ir vangūs. „Bayern“ buvo geresni nei mes. Jie mus stumdė, bet nepataikė daug laisvų metimų. Kai pradėjome žaisti geriau, tada jie pradėjo pataikyti metimus, kuriuos dažniausiai įmeta.

Turime būti atsargūs su tokiu psichologiniu nusiteikimu. Turiu atlikti geresnį darbą. Turime gerus žaidėjus, todėl paskutiniame kėlinyje ištraukėme rungtynes. Tai mums bus pamoka.“

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Barca“ turėjo 6 taškų persvarą (47:41), tačiau Vladimiras Lučičius reikalingu momentu atseikėjo 6 taškus paeiliui ir išlygino rezultatą (47:47), o Corey Waldenas persvėrė jį svečių iš Miuncheno naudai (50:47).

Likus pusketvirtos minutės Kyle'as Kuričius smeigė tritaškį, kuris persvėrė svarstykles į kitą pusę (63:61), o Brandonas Daviesas dvitaškiu padidino „Barcelonos“ persvarą (65:61).

Miuncheno ekipa dar bandė kapstytis – Augustine'as Rubitas dvitaškiu sumažino deficitą iki vieno taiklaus metimo (63:66). Tačiau Dante Exumas pataikė tritaškį, o Nikola Mirotičius padėjo rungtynėse tašką (71:63).

Barselonos komandai Kuričius per 25 minutes pelnė 20 taškų (3/5 dvit., 4/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius bei surinko 22 naudingumo balus.

Miuncheno ekipos gretose išsiskyrė Lučičius, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 16 taškų (2/4 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), 3 atkovoti kamuoliai bei 16 naudingumo balų.

„Barcelona“: Kyle'as Kuričius 20 (4/4 trit.), Nikola Mirotičius 13 (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Dante Exumas 9 (5 atk. kam.), Nickas Calathes (5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Brandonas Daviesas po 8.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 16 (3/6 trit.), Ognjenas Jaramazas 15 (6/9 dvit.), Nickas Weileris-Babbas (5 atk. kam.) ir Deshaunas Thomasas po 9.