Nuotr.: RS – Scanpix
Nuotr. RS – Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (19-32) iškovojo pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Naujojo Orleano klubas išvykoje 111:101 (31:33, 26:32, 27:22, 27:14) nugalėjo Detroito „Pistons“ (12-38) ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Valančiūnas per 29 minutes pelnė 13 taškų (4/8 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir keturis kartus suklydo.

„Šiose rungtynėse jų pranašumas buvo atkovoti kamuoliai, – po mačo sakė „Pistons“ treneris Dwane'as Casey.Jie yra aukšta komanda, todėl mums reikėjo pataikyti savo metimus. Mums niekada nepavyks aukščiau pašokti nei jiems.

„Pelicans“ gretose lietuvis sugriebė 6 iš 16 atkovotų kamuolių puolime. Tuo metu Detroito komanda puolime atkovojo 6 kamuolius.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pistons“ turėjo trapią 4 taškų persvarą (93:89), tačiau Nickeilas Alexanderis-Walkeris ir Brandonas Ingramas pataikė baudų metimus ir išsiveržė į priekį (94:93).

Nuo šio momento „Pelicans“ apsukų nemažino – pranašumą po truputį didino ir sužaidę paskutinių 8 minučių sėkmingą atkarpą 17:8 išsivežė pergalę iš Detroito.

Naujojo Orleano ekipos gretose išsiskyrė Ingramas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 26 taškai (7/17 dvit., 1/1 trit., 9/10 baud.), 3 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Po 24 praleistų rungtynių dėl traumos į „Pistons“ rikiuotę sugrįžo Jerami Grantas. Jis per 28 minutes pelnė 17 taškų (3/7 dvit., 3/6 trit., 2/3 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Detroito komandai Hamidou Diallo per 16 minučių pelnė 12 taškų (6/8 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pistons“: Cory Josephas 18 (6/9 dvit., 1/5 trit.), Jerami Grantas 17 (3/7 dvit., 3/6 trit.), Frankas Jacksonas 14 (5/7 dvit., 1/7 trit.), Hamidou Diallo 12 (6/8 dvit.), Trey Lylesas 9, Isaiahas Stewartas 8 (11 atk. kam.), Saddiqas Bey (1/7 trit., 4 rez. perd.) ir Killianas Hayesas po 7.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26 (7/17 dvit., 9/10 baud., 4 rez. perd.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 14 (2/6 trit., 4 kld.), Jonas Valančiūnas 13 (4/8 dvit., 5/6 baud., 13 atk. kam., 4 kld.), Trey Murphy 12 (2/5 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam.), Guillermo Hernangomezas 11 (5/7 dvit.), Jose Alvarado 10 (2/4 trit., 6 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (2)
Truksta keliu pergaliu iki play inu vietos lol gal tas Zionas visai nusprende baigt karjera? Dabar jo ypac reikia komandai.