Nuotr.:

Stambulo „Fenerbahče“ (11-10) laimėjo nerezultatyvų mūšį prieš vienus Eurolygos lyderių, bet mačas nesibaigė taikiai.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Saša Džordževičiaus auklėtiniai išvykoje 71:60 (18:12, 25:22, 11:17, 17:9) nukovė Milano „Armani Exchange“ (15-7) ir fiksuoja keturių iš eilės laimėtų rungtynių seriją.

Rungtynių pabaigoje Stambulo ekipa pirmavo 69:60 ir norėjo pasigerinti taškų pranašumą. Tarpusavio dvikovoje tai nieko nereikštų, nes pirmoji komandų akistata baigėsi Milano komandos pergale 68:43.

„Fenerbahče“ rungtynes uždarė dvitaškiu, o Marko Guduričius pirštais ėmė rodyti į Ettore Messiną. Prie Guduričius priėjęs „Armani Exchange“ centras Kyle'ą Hinesą grubiai pastūmė serbą, o po to aikštės viduryje susistumdė abiejų ekipų žaidėjai.

Kalbėjosi ir ekipų treneriai Aleksandras Džordževičius bei Ettore Messina, kurie išlaikė šaltą protą.

Vėliau susikirto Hineso ir Džordževičiaus keliai, o amerikietis savo tiesas įrodinėjo serbui baksnodamas į krūtinę.

Milano ekipa iki šių rungtynių buvo laimėjusi penkiskart paeiliui, o „Fenerbahče“ pergalių serija prasitęsė iki keturių.

„Trečiajame kėlinyje jie priartėjo ir turėjau prašyti minutės pertraukėlės, kad susitvarkytume tiek gynyboje, tiek puolime, – po rungtynių sakė Džordževičius. – Aš manau, kad vyrukai įdėjo daug energijos, išliko susikoncentravę ir gerame kelyje. Tačiau tai tik viena pergalė. Turime likti šiame kelyje. Didžiuojuosi savo žaidėjais.“

Stambulo ekipai šiame mače nepadėjo Danilo Barthelis, Marialas Shayokas, Janas Vesely ir Nando De Colo.

Daugiausia pataiko: Jan Vesely

„Fenerbahče“ į pergalę atvedė puikus dvitaškių pataikymas (23/34 dvit., 68 proc.). Varžovai tuo pasigirti negalėjo (12/28 dvit., 43 proc.).

„Fenerbahče“ gretose išsiskyrė konfliktą išprovokavęs Guduričius, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 17 taškų (4/5 dvit., 2/3 trit., 3/3 baudų), 4 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Milano komandai Malcolmas Delaney per 31 minutę pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 2/5 trit., 3/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

„Fenerbahče“ susikrovė pranašumą pirmojo kėlinio gale, kai sumetė 10 taškų be atsako (18:12). Solidus žaidimas persikėlė ir į antrąjį ketvirtį, kuriame turkai įgijo 16 taškų pranašumą (32:16).

„Armani Exchange“ neketino pasiduoti ir iki pertraukos kiek aptirpdė deficitą, o trečiajame ketvirtyje visiškai išlygino situaciją (43:43). „Fenerbahče“ dar sykį sugebėjo atitrūkti, o paskutiniame ketvirtyje demonstravo aukščiausio lygio gynybą. Galiausiai svečiai susigrąžino dviženklę persvarą (67:57) ir pasiekė pergalę.

„Armani Armani“: Benjaminas Bentilas 12 (2/3 trit.), Malcolmas Delaney 11 (2/5 trit., 5 rez. perd.), Nicolo Melli (2/4 trit.) ir Devonas Hallas po 9.

„Fenerbahce“: Marko Guduričius 17 (4/5 dvit., 2/3 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Devinas Bookeris 14 (4/5 dvit., 2/2 trit., 8 atk. kam., 4 kld.), Ismetas Akpinaras ir Achille Polonara (4/7 dvit.) po 8.

Atrinkti (0) Visi (10)
pikas
Niekada nerodyk pirštu į kitą, nes trys pirštai visuomet rodys į tave patį.