Nuotr.: Mikhail Serbin/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Mikhail Serbin/Euroleague Basketball via Getty Images

Pergalę Eurolygoje iškovojo Mariaus Grigonio atstovaujama (14-9) Maskvos CSKA ekipa.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 91:72 (22:15, 28:22, 19:19, 22:16) įveikė Berlyno ALBA (7-16) krepšininkus, kuriems tai buvo aštuntoji nesėkmė per 10 rungtynių.

Grigonis per 20 minučių surinko 8 taškus (1/2 dvit., 2/4 trit.), po atkovotą bei perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 4 pražangas ir 4 naudingumo balus.

Mačą geriau pradėjo maskviečiai, kurie, vedami 12 taškų surinkusio Nikola Milutinovo ir 9 rezultatyvius perdavimus išdalinusio Aleksejaus Švedo, spurtavo 13:4 ir po dviejų kėlinių turėjo solidų dviženklį pranašumą (50:37), kurį išlaikė iki trečiojo ketvirčio pabaigos (69:56).

Lemiamame kėlinyje CSKA galutinai perlaužė rungtynes: šeimininkai spurtavo 5:0 bei po Milutinovo dėjimo likus 2 minutėms įgijo 17 taškų pranašumą (87:70).

Nesulaikomai žaidęs Milutinovas per 30,5 minutės pelnė 21 tašką (7/10 dvit., 7/8 baud.), 11 atkovotų bei 2 perimtus kamuolius, bloką, 7 išprovokuotas pražangas ir 36 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino Švedas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 10 taškų (4/10 dvit., 0/6 trit., 2/2 baud.), 6 atkovoti bei 2 perimti kamuoliai, 13 rezultatyvių perdavimų, klaida ir 17 naudingumo balų.

Išdalinęs 13 rezultatyvių perdavimų Švedas pakartojo asmeninį karjeros rekordą.

ALBA nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Luke'as Sikma, surinkęs 15 taškų (5/8 dvit., 5/6 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 4 klaidas ir 25 naudingumo balus.

CSKA: Nikola Milutinovas 21 (11 atk. kam., 7 išpr. praž., 36 naud.), Gabrielis Lundbergas ir Ivanas Uchovas po 11, Aleksejus Švedas 10 (0/6 trit., 6 atk. kam., 13 rez. perd.).

ALBA: Luke’as Sikma 15 (9 atk. kam.), Maodo Lo 10 (6 rez. perd.), Timas Schneideris, Johannesas Thiemannas ir Yovelis Zoosmanas po 8.