Nuotr.: Aykut Akici/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Aykut Akici/Euroleague Basketball via Getty Images

Praėjusio sezono Eurolygos čempionai Stambulo „Anadolu Efes“ (12-11) krepšininkai toliau kovoja dėl vietos atkrintamosiose.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Ergino Atamano auklėtiniai namuose 78:72 (15:16, 17:20, 22:14, 24:22) įveikė Vilerbano ASVEL (9-15) krepšininkus, kuriems tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

Dvyliktą kartą laimėję „Anadolu Efes“ likus 10 turų pergalėmis susilygino su 6-9 vietas užimančiomis komandomis. Tai – Miuncheno „Bayern“, „Monaco“, Kazanės UNIKS ir Pirėjo „Olympiakos“.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po dviejų kėlinių turėjo 4 taškų pranašumą (36:32), tačiau Atamano kariauna atsakė puikiu ketvirčiu (22:14), o Rodrigue'as Beaubois dvitaškiu prieš lemiamą atkarpą sukrovė turkams trapų pranašumą (54:50).

„Anadolu Efes“ toliau laikė iniciatyvą savo rankose ir likus 5 minutėms po atkarpos 17:9 įgijo dviženklį pranašumą (71:59), tačiau ASVEL kilo į šturmą, atsakė spurtu 9:2, o Chrisas Jonesas likus minutei sumažino skirtumą iki 5 taškų (68:73).

Visgi šeimininkai pergalės iš rankų nepaleido: Bryantas Dunstonas smeigė tritaškį, Shane'as Larkinas pridėjo dvitaškį ir rungtynių baigtis tapo aiški (78:68).

Stambulo komandai Larkinas per 35 minutes pelnė 19 taškų (3/7 dvit., 4/7 trit., 1/2 baud.), atkovojo 1 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

Vilerbano ekipos gretose išsiskyrė Marcosas Knightas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 21 taškas (8/11 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 30 naudingumo balų.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 19 (3/7 dvit., 4/7 trit., 8 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.), Krunoslavas Simonas 14 (2/3 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Tiboras Pleissas 12 (5/8 dvit., 6 atk. kam.), Rodrigue'as Beaubois 10 (2/5 trit.), Bryantas Dunstonas 9, Vasilije Micičius 7 (1/6 trit., 5 rez. perd.).

„ASVEL“: Marcosas Knightas 21 (8/11 dvit., 12 atk. kam., 30 naud.), Chrisas Jonesas (4/8 dvit., 6 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.) ir Matthew Strazelis (2/6 trit., 5 kld.) po 13, Dylanas Osetkowskis 7.